Langų sistemos
Slider

Balkonų stiklinimas:
įvairūs šiuolaikiški sprendimai

Balkonų stiklinimas:
įvairūs šiuolaikiški sprendimai

Slider

Stumdoma balkonų stiklinimo sistema

stumdoma sistema 2Stumdoma balkonų stiklinimo sistema iš aliuminio - tai populiariausias ir praktiškiausias būdas apstiklinti jūsų balkoną. Stumdoma aliuminio sistema, skirtingai nei varstomos sistemos, labai patogi ir praktiška atveriant, nes sistemos varčios neužima vidinės balkono erdvės. Aliuminio sistemos varčios laisvai juda dviem kryptimis, todėl labai patogu nustatyti pageidaujamą vėdinimo kryptį bei intensyvumą. Ši sistema yra saugi, nes turi varčios užrakinimo galimybę ir Jums pageidaujant gali būti komplektuojama su raktu rakinamomis rankenomis. Tai būna labai svarbu, namuose turint mažų vaikų. Šią sistemą labai patogu prižiūrėti, nes valant nereikia aukštai lipti: judančios dalys lengvai ir patogiai išsikelia, o stiklus išplovus, jos nesudėtingai įsistato atgal.


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti balkonų stiklinimo kainas, pasinaudokite šia langų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Mūsų gaminamos balkonų stiklinimo sistemos

Balkonų stiklinimas aliuminiu

Šaltoji sistema.
Rekomenduojama rinktis tada, kai svarbu apsauga nuo kritulių, vėjo, kito atmosferos poveikio, tačiau balkono sienos nebus šiltinamos.

Balkonų stiklinimas stumdoma aliuminio sistema
Image is not available

Šiltoji sistema.
Rekomenduojama rinktis tada, kai ketinate balkoną šiltinti, pasiekti aukštos termo ir garso izoliacijos, ar planuojate jame įrengti dar vieną kambarį.

Balkonų stiklinimas plastiku
Balkonų stiklinimas varstoma plastikine sistema
Arrow
Arrow
Slider

Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU