Langų sistemos
Slider

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Slider

Teikiamos paslaugos

Daugumai gyventojų, nusprendusių pasikeisti senus arba įsigyti naujus langus bei duris, iškyla klausimas: nuo ko pradėti? Mūsų įmonė, suprasdama Jūsų poreikius, siūlo Jums pilną paslaugų paketą:

Techninė konsultacija

konsultacijaRekomenduojame neskubėti pirkti. Yra daugybė langų tipų bei modelių. Kiekvieni jų skirsti skirtingiems pastatams, priklausomai nuo jų paskirties. Tai, kas tinka pasyvaus tipo namui, nebūtinai tinka daugiabučio angų stiklinimui ar paprastam, senos statybos privačiam namui. Dar kiti reikalavimai visuomeninės paskirties pastatams: komercinės pastirties statiniams, ligoninėms, darželiams ar mokykloms. Susisiekime arba atvykite pas mus. Mūsų personalas padės išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius!

Langų bei durų angų matavimas

langų durų angų nemokamas matavimasTik taisyklingas langų ar durų angų matavimas garantuoja sėkmingą gaminių instaliavimą. Dažnai sudėtinga pateikti galutinį pasiūlymą, neapžiūrėjus objekto "gyvai". Mūsų techniniai specialistai, nemokamai atvykę pas Jus, atliktų angų matavimus, įvertintų montavimo sudėtingumą, patartų Jums dėl specifinių naujų medinių, plastikinių ar aliuminio langų bei durų technologinių reikalavimų bei komplektacijų. Atliktų matavimų bei profesionalių technikų rekomendacijų duomenis jau būtų galima panaudoti galutinių technologinių specifikacijų - sąmatų ruošimui.

Projekto paruošimas

langų ir durų projekto paruosimasGalutinė langų, durų arba balkonų stiklinimo kaina priklauso nuo daugelio dalykų: gaminių tipo, profilių sistemos, gaminių funkcionalumo, reikalingų priedų bei paslaugų. Turint tikslius gaminių matmenis, kitus naujų gaminių technologinius reikalavimus - skaičiuojama technologinė specifikacija sąmata. Šiame projekte jau numatomas konkretus gaminių tipas, modelis, tikslūs gaminių matmenys, kainos, nurodytos projektui įgyvendinti reikalingos medžiagos bei paslaugos. Priklausomai nuo projekto sudėtingumo - įvertinamas projekto įgyvendinimo terminas. Mes pasitikime savo kompetencija, produkto kokybe bei tai atitinkančiomis kainomis, todėl projektą Jums paruošime nemokamai!

Gaminių pristatymas

langų ir durų nemokamas pristatymasKeičiant senus langus, duris ar balkono stiklinimo konstrukcijas, gana ženkli kainos dalis tenka montavimo paslaugai. Jei pažįstate aukštos kvalifikacijos statybininkų montuotojų ar patys galite kokybiškai susimontuoti savo langus - pirkti montavimo paslaugų nebūtina. Transporto priemonės, tinkančios šiems gaminiams transportuoti paieškos gali užtrukti gana ilgai, nes saugiam transportavimui keliami gana aukšti reikalavimai. Mes pagaminsime Jūsų konstrukcijas ir pristatysime jas į Jūsų nurodytą vietą: statybos aikštelę ar Jūsų namų kiemą. Jums reikės tik nurodyti, kur saugiai juos iškrauti!

Senų konstrukcijų demontavimas

senų langų ir durų nemokamas demontavimasTik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad senų konstrukcijų išmontavimas - tai paprastas, aukštos kvalifikacijos ir jokios darbo patirties nereikalaujantis darbas. Mūsų nuomone, ir šį darbą turi atlikti aukštos kvalifikacijos specialistai, nes nuo to priklauso, į kokias angas bus sumontuotos naujos konstrukcijos: langai ar durys, taip pat - kiek po naujų gaminių montavimo darbų atlikimo kainuos angokraščių apdaila. Patyrę specialistai senas konstrukcijas demontuoja minimaliai pažeisdami seną angų apdailą, taip pat - praktiškai neprišiukšlindami patalpose ir tuo nesukeldami papildomų nepatogumų patalpų šeimininkams. Dėl šios priežasties mūsų klientams, kurie perka gaminius su montavimo paslaugomis - senų konstrukcijų demontavimą atliekame nemokamai!

Langų bei durų montavimas

langų ir durų montavimasSvarbiausias rodiklis, lemiantis gaminio kokybę ir garantuojantis tinkamą bei ilgalaikį jo tarnavimą - kokybiškas gaminio sumontavimas. Mes savo klientams visada siūlome rinktis pilną paslaugų paketą, ir patariame netaupyti, pasirenkant pigesnius ar mažiau kvalifikuotus montavimo darbų specialistus. Daugiau nei 80 procentų visų nusiskundimų, kylančių naudojantis naujai įsigytais langais, durimis ar balkonų stiklinimo sistemomis, visiškai nepriklausomai nuo šių konstrukcijų gamintojo ir kyla tik dėl netinkamo šių gaminių montažo. Mes rekomenduojame pirkti viską "iš vienų rankų", ir Jums nereikės rūpintis naujų gaminių, langų ar durų, eksploatacija. Visas situacijas bus galima išspręsti vienu skambučiu!

Dalinė angokraščių apdaila

dalinė angokrasciu apdailaDalinė langų angokraščių apdaila atliekama, naujų konstrukcijų angokraščius apklijuojant standartine plastikine lipnia apdailos juosta su minkštu krašteliu. Tai labai patogi ir gana ilgaamžė sujungimo-sandarinimo linijos uždengimo priemonė, rekomenduojama tada, kai išmontuojant senus langus, angokraščių apdaila buvo pažeista labai nežymiai, o šeimininkai artimiausiu laiku planuoja atnaujinti visą patalpą. Ši apdailos juostelė tinkama naudoti tiek patalpų viduje, tiek ir iš išorės.

Pilna angokraščių apdaila

pilna langų angokraščių apdailaKeičiant langus, duris ar balkonų stiklinimo sistemas, tačiau artimiausiu metu neplanuojant papildomai daryti patalpų remonto - rekomenduojama pilna statybinė angokraščių apdaila. Kaip ir apdaila apdailinėmis juostelėmis - ji daroma ne anksčiau kaip sekančią dieną po gaminių sumontavimo, kai pilnai išdžiūsta langų montavimo-sandarinimo putos. Priklausomai nuo patalpų apdailos, angų tipo, sienos konstrukcijos - galimi skirtingi pilnos statybinės apdailos būdai: angokraščių tinkavimas arba apdaila gipskartonio plokštėmis. Geriausią angokraščių apdailos būdą pasiūlys mūsų techninis konsultantas, atlikdamas konstrukcijų angų matavimą.

Garantinė priežiūra

langų ir durų garantinė priežiūraVisiems mūsų gaminiams, priklausomai nuo jų tipo, suteikiama nuo 2 iki 10 metų garantija. Šiuo laikotarpiu nemokamai vykdoma garantinė priežiūra bei remontas. Turite nesklandumų? Tiesiog paskambinkite mums, ir artimiausių metu pas Jus atvyks mūsų garantinės priežiūros specialistas! Dažniausiai pasitaikanti situacija, kai klientui prireikia langų, durų ar balkonų stiklinimo sistemų gamintojo pagalbos - tai gaminių naudojimo instrukcijoje aprašytas reguliarus gaminių aptarnavimas-priežiūra: furnitūros sutepimas, sandarinimo gumų konservavimas, drenažo kanalų išvalymas bei papildomas gaminių apkaustų sureguliavimas.

Pogarantinė priežiūra ir remontas

langų ir durų pogarantinė priežiūraLangus pirkote seniai, garantinis laikotarpis jau pasibaigęs o Jums reikia skubios pagalbos dabar? Pirkote butą, tačiau senųjų šeimininkų net nepaklausėte, kas langų gamintojas? O gal Jūs turite dar garantinius gaminius, tačiau tiesiog neturite laiko ar nemokate patys atlikti reguliarios gaminių priežiūros, numatytos gaminių eksploatavimo taisyklėse, o gaminių pardavėjo įkainiai arba darbo tempas Jūsų netenkina? Susisiekite arba atvykite pas mus! Esame tikri - mes padėsime išspręsti Jūsų problemas už priimtiną kainą!

Kiek ir kokių paslaugų reikia - spręsti Jums. Jei reikės papildomos informacijos - susisiekite, ir mes maloniai Jums padėsime.


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti langų kainas, pasinaudokite šia langų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU