Langų sistemos
Slider

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Slider

Plastikiniai langai

plastikiniai langai

Plastikiniai langai – svarbi interjero detalė, kurianti Jūsų namų jaukumą ir šilumą. Plati plastikinių langų profilių spalvų paletė ir stiklų įvairovė atveria neribotą erdvę interjero dizaino idėjoms. Nusprendus keisti langus, rekomenduojama susipažinti su pagrindinėmis plastikinių langų savybėmis:

Termoizoliacija ir energetinis efektyvumas. Šilumos sulaikymas namuose – viena aktualiausių šių langų savybių. Plastiko langai išsaugo iki 30% daugiau šilumos nei seni mediniai. Šilumos energija yra sulaikoma namuose, todėl sumažėja šildymo kainos. Tai racionalus ir greitai atsiperkantis taupymo sprendimas.

Plastikinių langų ilgaamžiškumas. PVC langų profiliai, iš kurių gaminami šie gaminiai, turi storas išorines sieneles, sudėtingas vidines pertvaras ir kameras bei metalines konstrukcijas viduje, kurios užtikrina lango formos stabilumą, apsaugo nuo iškrypimo ir deformacijos. Langai iš plastikinių konstrukcijų nekeičia savo savybių dėl aplinkos poveikio ilgus tarnavimo metus.

Saugumas. Plastikinių langų saugumą lemia plastiko-plieno konstrukcijos medžiagų patvarumas, patikimi staktos ir varčios furnitūros varžtiniai sujungimai, specialiai šiems langams sukurti priešįsilaužiminiai sprendimai. Svarbu paminėti, jog mūsų rekomenduojami ir montuojami standartiniai gaminiai komplektuojami jau su  vienu patikimu priešįsilaužiminiu mechanizmu. Aukštesniems saugumo poreikiams užtikrinti naudojamos trijų skirtingų lygių apsaugos sistemos mechanizmai, todėl plastikiniai langai gali būti išskirtinai saugūs.

Garso izoliacija. Plastikiniai langai garantuoja apsaugą nuo išorės aplinkos triukšmo, užtikrina jaukumą ir gerina gyvenimo kokybę. Norint pasiekti aukštesnius garso izoliacijos rodiklius, rekomenduojame langus komplektuoti su specialiu stiklo paketu.

Šviesos pralaidumas. Vertinant šviesos pralaidumą ir atspindėjimą, selektyviniai „Pilkington” stiklo paketai išsiskiria aukštu neutralumo rodikliu, prilygstančiu paprastam stiklui. Dėl šios priežasties plastikiniai langai - tai maksimalus komfortas mėgautis dienos šviesa.

Paprasta priežiūra. Plastikiniai langai yra paprastai naudojami ir nereikalaujantys ypatingos priežiūros. Paprastą priežiūrą lemia lengvai valomi poliruoti plastiko ir stiklo paviršiai bei nekintančios profilio spalvos ir savybės.

Spalvų paletės įvairovė. Atsižvelgdami į savo klientų poreikius prekiaujame ne tik baltos ar medžio imitacijos spalvų langais. Jūsų pasirinkimui - platus galimų spalvų pasirinkimas iš standartinio bei nestandartinio spalvyno. Spalvinė danga yra atspari aplinkos poveikiui, agresyviems industriniams teršalams ir senėjimui. Plastikiniai langai gali būti pačių įvairiausių spalvų. Spalvų paletę rasite paspaudę  čia.

Garantinė priežiūra (5-10 metų). Atminkite, kad šie langai - tai ilga garantinė priežiūra. Priklausomai nuo pasirinkto plastikinių langų modelio bei komplektacijos suteikiame iki 10-ties metų garantinę priežiūrą, jei montavimo darbus atlieka mūsų montuotojai.


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti plastikinių langų kainas, pasinaudokite šia langų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Mūsų gaminami plastikinių langų modeliai

Aluplast 4000 Classic

tai klasikiniai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų langų stiklinimui. Šie langai atitinka aukštų standartų techninius reikalavimus, yra klasikinės išvaizdos bei patrauklios kainos. Šie langai užtikrina šilumą ir jaukumą jūsų namuose.

Aluplast 4000 Classic
Veka AlphaLine Plus

tai unikalūs, išskirtinės išvaizdos, 6 kamerų, 90/84 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai dėl trigubos sandarinimo sistemos ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka AlphaLine Plus
Aluplast Ideal 7000 2D

tai aukštos kokybės, klasikinės išvaizdos, 6 kamerų, 85/85 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šaltesnio klimato daugiabučių namų apstiklinimui. Šie langai turi aukščiausius techninius duomenis, puikią termo ir garso izoliaciją, įprastinę išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Aluplast Ideal 7000 2D
Veka SoftLine 82

tai unikalūs, naujos kartos, išskirtinės išvaizdos, 7 kamerų, 82 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai turi trijų sandarinimo tarpinių sistemą, kuri ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka SoftLine 82
Aluplast 4000 Roundline

tai 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio klasikiniai, užapvalintų formų langai, kuriuos renkasi tuomet, kai reikia tiesiog gerų ir kokybiškų langų. Jie tinkami ir daugiabučiams, ir privatiems namams. Šie langai turi gerus techninius duomenis, užapvalintų briaunų išvaizdą bei labai patrauklią kainą.

Aluplast 4000 Roundline
KBE 70 su tarybine orlaide

tai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, su tradicine, kitaip dar vadinama tarybine orlaide. Tai puikus kainos ir kokybės santykis, ieškantiems ekonomiško sprendimo ir pageidaujantiems geresnių vėdinimo galimybių. Tai plastikiniai langai užsakovui, vertinančiam tradicijas.

KBE 70 su orlaide
Veka PerfectLine

tai naujos kartos 5 kamerų ir 70 milimetrų pločio langų standartas, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų apstiklinimui. Šie Veka langai dėl savo aukštos kokybės medžiagų yra patikimi bet kokiomis klimato sąlygomis.

Veka PerfectLine
Veka S-Line

tai išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys daugiabučių arba privačių namų apstiklinimui. Šie langai turi standartinius techninius duomenis, išskirtinę užapvalintą išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Veka S-Line
Veka SwingLine

tai visiškai naujoviški, išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai skirti užsakovams, kurie vertina harmoningas architektūros formas bei šiuolaikinį dizainą. „Veka Swing-Line“ langai sujungia puikius techninius...

Veka SwingLine
Arrow
Arrow
Slider

Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU