Langų sistemos
Slider

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Slider

Mediniai langai

mediniai langaiMedis – nuo seno naudojama dekoratyvinė medžiaga. Gaminiai iš medienos pasižymi jaukumu, natūralumu ir patvarumu. Medžio masyvo langai – puikus pasirinkimas vertinantiems išskirtinumą, kokybę ir siekiantiems sukurti jaukią namų atmosferą.

Langų gamyboje naudojama mediena yra specialiai apdirbama, todėl jos atsparumas deformacijai atitinka griežtas standartų normas. Medinių langų medienos rūšies ir apdailos medžiagų pasirinkimas suteikia galimybę patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Galimybė rinktis įvairių dydžių, spalvų ir skirtingų medienos rūšių langus lemia didėjantį susidomėjimą mediniais langais ir durimis.

Skaidrūs lakai ir spalvoti medžio konservantai padeda išryškinti medžio tekstūrą ir natūralų grožį, o dažais galima suteikti langams norimą atspalvį. Medžio masyvo langai gali būti lakuojami daugiau kaip 20 lako atspalvių, dažomas daugiau nei 200 spalvų arba dengiamas aliuminio dangteliais, kurie taip pat gali būti dažomi įvairiausiomis spalvomis arba anoduojami. Vidų bei išorę galima lakuoti arba dažyti skirtingomis spalvomis.

Šiluma ir natūralumas

Mediniai langai suteikia puikią šilumos izoliaciją, neleidžia susidaryti šalčio slenksčiams ir kondensuotis vandeniui. Mediena – puikus izoliatorius, turintis mažą šilumos laidumą, todėl pasirinkus tinkamą stiklo paketą ir kokybišką medinį rėmą, pasiekiamas geriausias rezultatas. Mediniai langai yra gaminami iš ekologiškų medžiagų, taip išsaugomos geriausios natūralios medienos savybės. Medis išlaiko drėgmės balansą ir natūralų mikroklimatą, todėl Jūsų patalpa “kvėpuoja”, Jūs gyvenate sveikoje aplinkoje.

Medinių langų gamybai naudojama mediena

Mediniai langai iš pušies

Pušis
Gelsvai-balta balana aiškiai skiriasi nuo rožinės arba lengvai raudonos-rudos šerdies.

Mediniai langai iš pušies
pušis
Mediniai langai iš maumedžio

Sibiro maumedis
Gelsva balana lengvai atskiriama nuo raudonos, rausvai-rudos arba net violetinės šerdies.

Mediniai langai iš maumedžio
maumedis
Mediniai langai iš ąžuolo

Ąžuolas
Balana šviesi, šerdis: nuo šviesios iki tamsiai rudos.

Mediniai langai iš ąžuolo
ąžuolas
Arrow
Arrow
Slider

Stabilumas ir lengva priežiūra

Šie langai yra tvirti, stabilūs ir atsparūs temperatūrų pokyčiams. Skirtingai nei kitos langų gamyboje naudojamos medžiagos, langai iš medienos nekaupia elektrostatinių krūvių bei dulkių. Dėl šios priežasties medinių langų nereikia valyti antistatinėmis plovimo medžiagomis.

Išskirtinumas

Mediniai langai yra interjero dalis, vertinama dėl natūralumo ir išskirtinumo. Šiandien, plati medienos rūšių, dažų spalvų pasirinkimų įvairovė suteikia galimybes rinktis išskirtinius interjero ir eksterjero dizaino sprendimus. Mediniai langai sukuria jaukumą ir komfortą Jūsų namams.

Dažniausiai medinių langų gamyboje yra naudojama ąžuolo, pušies, raudonmedžio ir maumedžio trijų sluoksnių klijuotas medis. Ši trijų sluoksnių medienos technologija užtikrina lango rėmo atsparumą deformacijai ir ilgalaikiškumą. Kokybiški, šilti ir gražūs mediniai langai suteiks Jūsų namams šilumą, natūralumą ir jaukumą.


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti medinių langų kainas, pasinaudokite šia langų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Mūsų gaminami medinių langų modeliai

Mediniai langai Euro 68

populiariausi 68 milimetrų pločio mediniai langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų apstiklinimui. Šie langai turi labai geras šilumos bei garso izoliacijos savybes, klasikinę išvaizdą bei patrauklią kainą.

Mediniai langai Euro 68
Mediniai langai Euro 78

78 milimetrų pločio mediniai langai, puikiai tinkantys privačių namų apstiklinimui, kai reikia ypač aukštų šilumos bei garso izoliacijos savybių. Šių langų profilis taip pat naudojamas ir tada, kai reikia pagaminti itin didelių konstrukcijų langus.

Mediniai langai Euro 78
Mediniai langai Euro 92

92 milimetrų pločio mediniai langai, puikiai tinkantys privačių namų apstiklinimui, kai reikia ypač aukštų šilumos bei garso izoliacijos savybių. Jie - net iki 30% šiltesni už "Euro 68" tipo langus, nes galima įmontuoti ir 56 mm storio stiklo paketus.

Mediniai langai Euro 92
Arrow
Arrow
Slider

Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU