Langų sistemos
Slider

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Slider

Žaliuzės

ŽaliuzėsMetalinės žaliuzės – populiariausias ir praktiškiausias žaliuzių tipas, kuomet žaliuzės yra gaminamos iš 16mm arba 25mm pločio horizontaliai suvertų aliuminių juostelių. Šios žaliuzės yra lengvos, nepraleidžiančios šviesos, netraukia purvo ir dulkių, nesideformuoja. Puikiai tinka prie minimalistinio biuro interjero.

Šviesos srautas reguliuojamas vartant arba pakeliant juosteles į viršų. Juostelių spalvą galima pasirinkti iš plačios spalvų paletės. Šios žaliuzės gali būti montuojamos tarp stiklų (vidinės žaliuzės), patalpos pusėje (išorinės žaliuzės), prie stiklo paketo (horizontalios TIPO arba ISO). Funkcionalumas ir paprastas aptarnavimas leidžia jas naudoti individualiame ir visuomeniniame sektoriuje.

Žaliuzės vidinės - montuojamos tarp stiklų, valdomos rankenėle, kuria galima juosteles vartyti ir virvute, kuria galima pakelti/nuleisti žaliuzes. Šis žaliuzių tipas ypač tinka susukamiems mediniams langams. Be to, šiuo atveju žaliuzės ilgiau išlieka švarios.

Išorinės žaliuzės – montuojamos patalpos pusėje prie lango rėmo ar sienos. Šviesos srautas yra reguliuojamas rankenėle ir virvute. Išorinės žaliuzės montuojamos į lango nišą, virš jos arba ant lango rėmo. Horizontalios išorinės žaliuzės puikiai tinka, kai reikia uždengti didelius langų plotus. Tai ilgaamžės ir nedaug priežiūros reikalaujantis produktas.

Horizontalios TIPO žaliuzės – montuojamos prie stiklo paketo. Šonuose esantis valas neleidžia žaliuzėms kaboti pravėrus langą. Šviesai reguliuoti yra naudojamos rankenėlė ir virvutė. Žaliuzės priglunda prie stiklo paketo neužimdamos palangės.

Horizontalios ISO žaliuzės - montuojamos prie stiklo paketo. Panašiai kaip ir TIPO žaliuzėse, ISO žaliuzių šonuose esantis valas prilaiko juosteles, todėl žaliuzės nekabo pravėrus langą. Šviesos srautas bei žaliuzių pozicija reguliuojami grandinėle.

Medinės žaliuzės – universalios žaliuzės, tinkančios tiek biurui, tiek namams. Medinės žaliuzės gaminamos iš specialios rūšies medienos (pvz. Amerikietiškosios liepos), medines juosteles specialiai džiovinant tam, kad žaliuzių gamyboje naudojama mediena nesideformuotų ir neskilinėtų eksploatacijos procese.


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti langų kainas, pasinaudokite šia langų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU