Langų sistemos
Slider

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Slider

Veka SoftLine 82

veka softline 82Naujos kartos, visiškai unikalūs net 7/6 kamerų ir 82 milimetrų pločio „Veka SoftLine 82“ plastikiniai langai orientuoti į individualių namų savininkus. Šio modelio langai pritaikyti atšiauriam klimatui, todėl jie bus idealus pasirinkimas šiauriniame klimate „įkurdintiems“ pastatams. Jie ne tik išsiskiria savo išvaizda iš kitų – pigesnių – „Veka“ langų linijos gaminių, tačiau ir lenkia juos puikiomis izoliacinėmis savybėmis – „Veka SoftLine 82“ turi trijų sandarinimo tarpinių sistemą, todėl puikiai sulaiko šilumą namuose ir izoliuoja garsą.

Savo charakteristikomis šis modelis gerokai pirmauja prieš tokius modelius kaip „Veka EffectLine“, „Veka PerfectLine“, „Veka S-Line“ ir kt. „Veka SoftLine 82“ yra daugiausia kamerų turintis langas visoje „Veka“ gaminių linijoje.

Šio modelio langas puikiai patenkins ne tik bazinius klientų norus, tačiau tiks ir įnoringiems pirkėjams. Maža to, galutinė šio modelio langų kaina, atsižvelgiant į puikius techninius rodiklius, maloniai nustebins. Pasirinkę „Veka SoftLine 82“ plastikinius langus įsitikinsite, kad puikus estetikos, grožio, funkcionalumo ir patrauklios kainos derinys tikrai egzistuoja.

Išskirtinis dizainas ir plati spalvų paletė leis eksperimentuoti ir puikiai priderinti langus savo būste. Saugumo suteiks bazinis priešįsilaužiminis apkaustas. Mikroventiliacijos funkcija garantuos puikią oro cirkuliaciją namuose.

Rinkdamiesi Veka SoftLine 82 langus, galite rinktis

Lango profilio spalvą. Plati spalvų paletė.
Langų priedus: orlaides, roletus, tinklelius nuo vabzdžių ir kita.
Stiklo paketus: kitų rūšių ir savybių, nei rekomenduojami.
Rankenas: rakinamas raktu, mygtuku, metalines arba pageidaujamos spalvos.
Veka SoftLine 82 furnitūros funkcionalumą: laipsnišką atvertimą, priešįsilaužiminę sistemą ir pan.

Plastikinių Veka SoftLine 82 langų modelio komplektacija

Šie langai gali būti baltos spalvos, vienpusiai arba abipusiai spalvoti.
Stiklajuostės: tik klasikinės, kampuotos.
Tarpinės: juodos, didesnio storio ir kamerinės struktūros, geriau slopinančios triukšmą.
Stiklo paketai: iš trijų skaidrių stiklų, su dviem energiją taupančiais selektyviniais stiklais, užpildytais argono dujomis.
Furnitūra (apkaustai): koncernų "ROTO" arba "MACO", su antikorozine danga.
Apkaustų funkcija - mikro ventiliacijos galimybė.
Apkaustų funkcija - standartinė vieno taško priešįsilaužiminė apsauga.
Apkaustų apsauga – priešvėjinis atverstos varčios fiksatorius.
Apkaustų apsauga – lango ir balkono rankenų klaidingo pasukimo apsaugos, neleidžiančios rankenos pasukti, kai varčia atversta.
Rankenos: plastiko arba aliuminio, baltos, rudos arba kitos spalvos.
Komplektacijos priedai: tvirtinimo inkarai (tvirtinimo skardelės).
Veka SoftLine langai turi aukštus šilumos ir garso izoliacijos rodiklius, nekenksmingi aplinkai.

Plastikinių Veka SoftLine 82 langų modelio specifikacija

Sertifikatas: CE eksploatacinių savybių deklaracija Nr.23 / 2015 pagal PN EN 14351-1.
Profilis 82 mm pločio, vokiečių koncerno Veka, baltas arba spalvotas.
7/6 kamerų plastikinio profilio sistema.
Veka SoftLine 82 profilio sienelių storis 2,8 - 3,0 mm, todėl šis profilis priskiriamas A klasei.
Stiklo paketų storis iki 48 mm.
Veka SoftLine 82 profilio sutvirtinimas - cinkuotas plienas.

Techninė specifikacija.

Langų modelių palyginimo lentelė.


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti plastikinių langų kainas, pasinaudokite šia langų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Mūsų gaminami plastikinių langų modeliai

Aluplast 4000 Classic

tai klasikiniai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų langų stiklinimui. Šie langai atitinka aukštų standartų techninius reikalavimus, yra klasikinės išvaizdos bei patrauklios kainos. Šie langai užtikrina šilumą ir jaukumą jūsų namuose.

Aluplast 4000 Classic
Veka AlphaLine Plus

tai unikalūs, išskirtinės išvaizdos, 6 kamerų, 90/84 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai dėl trigubos sandarinimo sistemos ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka AlphaLine Plus
Aluplast Ideal 7000 2D

tai aukštos kokybės, klasikinės išvaizdos, 6 kamerų, 85/85 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šaltesnio klimato daugiabučių namų apstiklinimui. Šie langai turi aukščiausius techninius duomenis, puikią termo ir garso izoliaciją, įprastinę išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Aluplast Ideal 7000 2D
Veka SoftLine 82

tai unikalūs, naujos kartos, išskirtinės išvaizdos, 7 kamerų, 82 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai turi trijų sandarinimo tarpinių sistemą, kuri ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka SoftLine 82
Aluplast 4000 Roundline

tai 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio klasikiniai, užapvalintų formų langai, kuriuos renkasi tuomet, kai reikia tiesiog gerų ir kokybiškų langų. Jie tinkami ir daugiabučiams, ir privatiems namams. Šie langai turi gerus techninius duomenis, užapvalintų briaunų išvaizdą bei labai patrauklią kainą.

Aluplast 4000 Roundline
KBE 70 su orlaide

tai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, su tradicine, kitaip dar vadinama tarybine orlaide. Tai puikus kainos ir kokybės santykis, ieškantiems ekonomiško sprendimo ir pageidaujantiems geresnių vėdinimo galimybių. Tai plastikiniai langai užsakovui, vertinančiam tradicijas.

KBE 70 su tarybine orlaide
Veka PerfectLine

tai naujos kartos 5 kamerų ir 70 milimetrų pločio langų standartas, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų apstiklinimui. Šie Veka langai dėl savo aukštos kokybės medžiagų yra patikimi bet kokiomis klimato sąlygomis.

Veka PerfectLine
Veka S-Line

tai išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys daugiabučių arba privačių namų apstiklinimui. Šie langai turi standartinius techninius duomenis, išskirtinę užapvalintą išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Veka S-Line
Veka SwingLine

tai visiškai naujoviški, išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai skirti užsakovams, kurie vertina harmoningas architektūros formas bei šiuolaikinį dizainą. „Veka Swing-Line“ langai sujungia puikius techninius...

Veka SwingLine
Arrow
Arrow
Slider

Mūsų pasiekimai

Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011
×

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU