Langų sistemos
Slider

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Slider

Tinkleliai nuo vabzdžių

tinkleliai nuo vabzdžiųPuikus sprendimas, padedantis veiksmingai apsaugoti namus nuo musių, uodų ir kitų vabzdžių - apsauginiai tinkleliai durims bei langams. Iš šiuolaikinių medžiagų pagaminti tinkleliai nuo vabzdžių yra komfortiški, 100 proc. efektyvūs ir beveik nepastebimi.

Tinkleliai nuo vabzdžių lengvai pritaikomi įvairių formų bei tipų langams ir durims - plastikiniams, mediniams, aliuminio. Tinkleliai gali būti tvirtinami tiek iš išorės, tiek ir iš patalpų vidaus, todėl tai nesudaro jokių sunkumų žmonėms, gyvenantiems viršutiniuose aukštuose. Tinkleliai yra įvairių rūšių, todėl tinkamai pasirinkus, netrukdo įprastai naudotis langais bei durimis.

tinkleliai nuo vabzdžių kainosTinkleliai nuo vabzdžių yra ne tik veiksminga, bet ir ilgaamžė priemonė apsaugai. Tinklelis gaminamas iš atmosferos poveikiui atsparaus stiklo audinio pluošto, aplieto PVC sluoksniu. Tinklelio audinys yra itin plonas, pilkos, juodos arba rudos spalvos, todėl visiškai nepastebimas ir netemdo patalpos. Aliuminio profiliai dažomi milteliniu būdu, todėl yra atsparūs korozijai.

Tinkleliai nuo vabzdžių puikiai atlieka ir kitas funkcijas. Jie apsaugo nuo nestipraus lietaus, taigi nereikia nerimauti dėl į kambarį patekusio vandens neapdairiai palikus pravirą langą. Patogu ir tai, kad ant apdulkėjusio stiklo nelieka nubėgusio vandens žymių. Na o gyvūnėlių mylėtojai gali būti ramūs dėl to, kad nerūpestingas kačiukas sumanęs neišeis pasivaikščioti per pravirą langą.

Rėminiai tinkleliai

tinklelis nuo vabzdžių rėmelisRėminiai tinkleliai dėl savo nesudėtingos konstrukcijos yra patys pigiausi. Jie montuojami prie lango su papildomu rėmeliu ir tvirtinami iš išorinės lango pusės magnetais ar specialiais laikikliais. Tokius tinklelius nuo vabzdžių nesudėtinga sumontuoti ir išmontuoti vasaros sezonui pasibaigus.

Šiuos tinklelius galima montuoti ne tik prie lango rėmo, bet ir prie angos sienoje ar lauko terasoje. Papildomai gali būti tvirtinamas tarpinis šepetėlis, kompensuojantis nelygumus ir neleidžiantis vabzdžiams per plyšius prasiskverbti į patalpą.

Ruloniniai tinkleliai

tinklelis nuo vabzdžių roletasŠiuolaikiško dizaino ruloniniai tinkleliai nuo vabzdžių yra tvirtinami stacionariai, tačiau jie lengvai susisuka į kasetę lango viršuje grandinėlės ar spyruoklės pagalba arba pasislepia šone lengvai stumtelėjus - tai ypač patogu lauko durims. Tankaus šepetėlio juostos tinklelio kraštuose neleidžia net mažiausiam vabzdžiui patekti į patalpą. Nedidelis šio gaminio trūkumas - ruloninis tinklelis neišvengiamai turi aukštą slenkstį apačioje, todėl, jei durys nuolat naudojamos, tai gali sukelti papildomą nepatogumą.

Tinkleliai - durys

tinklelis nuo vabzdžių durysTinkleliai durys - geriausias sprendimas, norint apsaugoti dažnai varstomas duris nuo vabzdžių. Tinklelis nuo vabzdžių - durų rėmas pagamintas iš tvirto profilio sistemos, todėl jos lieka nekeičia savo formos bei išlaiko puikiai įtemptą tinklelį net ir labai dažnai varstant duris.

Šią konstrukciją galima tvirtinti net trimis būdais: ant pačios durų nišos (sienos), durų nišoje, arba prie pagrindinių durų rėmo.

Gaminant tinklelį - duris, aukštesnes nei 2000 mm, statmenai aukštesnei kraštinei galima montuoti skersinį profilį, kuris durims suteikia papildomą tvirtumą.


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti langų kainas, pasinaudokite šia langų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU