Langų sistemos
Slider

Šarvuotos durys butui,
privačiam namui ar laiptinei

Šarvuotos durys butui,
privačiam namui ar laiptinei

Slider

Šarvuotos namo durys

sarvuotos namo durysLauko durys – tai ne tik pertvara tarp Jūsų privačios erdvės ir išorinio pasaulio. Tai Jūsų skonio, Jūsų asmenybės atspindys. Kartu – tai ramybės, privatumo, saugumo, jaukumo ir patikimumo garantas.

Mūsų gaminamos šarvuotos lauko durys skirtos patikimai Jūsų privataus namo ar kotedžo apsaugai, lauko sąlygomis. Pasirūpinkite savo būsto ir artimųjų saugumu, įsigydami išskirtinės išvaizdos, kokybiškas ir patikimas, aukštus saugumo reikalavimus atitinkančias šarvuotas duris laukui.

Tvirtos namo durys – tai išskirtinai saugi durų konstrukcija, teisingai pasirinktos patikimos seifinės spynos ir kokybiški užraktai. Pasirinkite Jūsų skonį atitinkančias šarvuotų durų apdailos plokštes ir būkite tikri, kad šis gaminys taps ne tik Jūsų būsto vizitine kortele, bet ir papildomu saugumo garantu. Rinkitės mūsų duris, ir jos ne tik užtikrins Jums papildomą saugumą, nepriekaištingą šilumos bei garso izoliaciją, bet ir išlaikys visas šias savybes ilgus tarnavimo Jums metus.

Paskirtis

Šarvuotos lauko durys privačiam namui ar kotedžui pagamintos taip, kad puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis. Šios šarvo durys yra padengtos drėgmei atsparia UMIDAX plokšte, kuri gruntuojama ir dažoma, bet kuria Jūsų pageidaujama spalva, pasirinkta iš plataus RAL spalvyno. Norint suteikti šioms durims daugiau išskirtinumo – ant šių durų paviršių galima frezuoti skirtingus raštus, iš mūsų siūlomos raštų įvairovės.

Saugumas

Rinkitės šias šarvuotas duris laukui, ir sustiprintą apsaugą joms suteiks standartiškai montuojamos dvi skirtingų užrakinimo sistemų spynos: pagrindinė cilindrinė spyna su rankena ir papildoma spyna su seifiniu raktu, rakinama trimis kryptimis ir užtikrinanti itin aukštą saugumo lygį. Užsisakykite šarvo duris su mūsų rekomenduojamomis spynomis, nes jos yra apsaugotos grūdinto plieno plokštelėmis ir nenumušamais bei nepragręžiamais cilindrais. Jei norite kitokios komplektacijos durų, galite rinktis bet kurias kitas FIAM-ISEO, MOTTURA, SECUREMME, DORMA, EVVA, ABLOY ar MUL-T-LOCK spynas. Dėka šių spynų šarvuotos durys laukui gali būti fiksuojamos papildomais 7-16 kaiščiais, kas sudaro sąlygas dar didesniam patalpų saugumui.

Patogumas

Jūsų šarvuotas lauko duris pagaminsime su atraminius guolius turinčiais vyriais, todėl nežiūrint į didelį konstrukcijos varčios svorį, šių šarvuotų durų laukui varstymas taps itin komfortišku, nes varčia atidarymo bei uždarymo metu judės nepriekaištingai lengvai. Specialiai Jums pagamintos šarvuotos durys bus užsandarintos specialiomis sandarinimo tarpinėmis, kurių dėka durų varčia užsidarys be trenksmo ir nekeldamos jokio kito pašalinio triukšmo. Šarvuotos lauko durys su dviejų tarpinių sistema itin gerai izoliuos išorės garsus, kas labai aktualu auginantiems mažus vaikus arba gyvenantiems šalia judrios gatvės.

Tvirtumas

Šarvuotos namo durys yra stiprios ir patikimos konstrukcijos, nes durų varčios karkasas ir stakta gaminami iš uždaros formos plieno profilių. Jūsų individualiai pasirinktų šarvuotų lauko durų varčios apsauginio plieno storis gali būti 1,5 - 4,0 mm, todėl šios durys bus itin tvirtos. Patikima ir laiko patikrinta durų konstrukcija užtikrins, kad šios durys neišsikraipys, nesideformuos ir nepraras savo sandarumo ilgus tarnavimo Jums metus. Duryse komplektuojami specialūs apsauginiai kaiščiai apsaugos Jūsų būstą varčios nukėlimo ir vyrių pjovimo pavojaus atveju.

Patikimumas

Šarvuotų lauko durų varčios vidus bus pripildytas sunkiai degia sutankinta stiklo vata arba nedegiu putų polistirolu, todėl šios medžiagos papildomai apsaugos Jūsų būstą tiesioginės ugnies pavojaus atveju. Gaisras pastato išorėje arba tyčinis namo durų padegimas - neretas asmeninio turto pažeidimo arba sunaikinimo atvejis.

Išskirtinumas

Jei statotės arba renovuojate savo namus, nepamirškite, kad lauko durys – pirmasis Jūsų būsto elementas, kurį pamato ir apžiūri kiekvienas, pas Jus atvykęs. Suteikite savo pastatui išskirtinumo, pasirinkdami Jūsų poreikius atitinkančias šarvuotų durų spynas, norimus užraktus, namo interjerą ir eksterjerą atitinkančias rankenas, papildomas saugumo grandinėles ar bet kuriuos kitus norimus durų saugumo, dekoro ar komforto priedus.

Vidaus angokraščių apdaila

Užsakant šarvuotas duris namui ar kotedžui, nepamirškite pagalvoti ir apie vidinių durų angokraščių apdailą. Tai sandarinimo siūlė tarp Jūsų namo sienos ir naujų šarvuotų durų staktos, pripurkšta sandarinimo medžiagų. Norint uždengti šią siūlę ir metalinę staktą iš vidinės durų pusės, siūlome vieną iš dviejų galimų sprendimų: vidinio angokraščio apdailą Jūsų durims parinktomis apdailos plokštėmis arba vidinio angokraščio apdailą angokraštį tinkuojant. Kuris sprendimas yra geresnis ir labiau tinkantis Jūsų namo statybos ar rekonstrukcijos atveju – patars mūsų techninis konsultantas.

Varčios apdaila

Šarvuotos durys namui ar kotedžui – unikalus gaminys, nes jam galima suteikti išskirtinai individualią išvaizdą, puikiai derančią prie Jūsų būsto interjero, eksterjero ar Jūsų skonio. Rinkitės pageidaujamą durų formą: šarvuotos durys su stiklu arba be stiklo. Rinkitės pageidaujamą spalvą: Jūsų pasirinkimui – itin platus spalvų pasirinkimas iš RAL spalvyno. Rinkitės šarvuotų durų dekoravimą iš mūsų siūlomų raižinių katalogo arba sukurkite pageidaujamą raižinį patys.

Pasirūpinkite savo būsto apsauga ir užsisakykite naujas šarvuotas duris namui ar kotedžui – jau dabar! Šarvuotos lauko durys Vilniuje ir šarvuotos namo durys Kaune yra tokios populiarios, nes tai – puikus kainos, išskirtinumo ir kokybės santykis. Tai puikus sprendimas, norintiems suteikti išskirtinę savo namo išvaizdą ir pasirūpinti papildoma jo apsauga, už prieinamą kainą!


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti šarvuotų durų kainas, pasinaudokite šia durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamas duris, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU