Langų sistemos
Slider

Šarvuotos durys butui,
privačiam namui ar laiptinei

Šarvuotos durys butui,
privačiam namui ar laiptinei

Slider

Šarvuotos durys

Jūsų tikslas: kokybiškos ir patikimos šarvuotos durys Vilniuje arba šarvuotos durys Kaune, už priimtiną kainą? Esame tikri -Jūs atvykote būtent ten! Mes galime Jums pasiūlyti saugias, patikimas, visus Europos sąjungos reikalavimus atitinkančias sertifikuotas šarvo duris, ir visas reikalingas lydinčias paslaugas. Mes jau seniai savo klientams parduodame ir montuojame šarvuotas buto duris, šarvuotas namo duris ar šarvuotas duris į daugiabučio laiptinę bei tarnybines patalpas. Esame sukaupę didelę šios veiklos patirtį, todėl sugebėsime visiškai patenkinti ir Jūsų poreikius.

Saugumas

Patirtis rodo, kad dažniausiai piktavaliai patenka į patalpos vidų išlaužę ar net "visrakčiu" atrakinę nekokybiškas senų patalpų durų spynas bei užraktus. Senos, nesaugios spynos - dažniausias jų pagalbininkas. Nėra neatrakinamų spynų, tačiau pats svarbiausias rodiklis - laikas, per kurį vagys gali patekti į Jūsų būstą. Kuo patikimesnė bus spyna, tuo daugiau laiko vagys užtruks, mėgindami ją atrakinti. Matydami kokybiškas spynas bei užraktus, jie keliaus prie kito, lengviau pasiekiamo tikslo. Mūsų šarvuotos durys komplektuojamos su aukštos saugumo klasės spynomis, todėl Jūs galėsite būti ramūs, kad į Jūsų būstą nepapuls kiekvienas to pageidaujantis. Priklausomai nuo Jūsų poreikių bei pageidavimų, šarvuotas duris galime pagaminti su Jūsų pasirinkomis spynomis, pagal saugumo klases ar kainą.

Stabilumas

Šarvuotos durys turi patikimą konstrukcija: durų rėmas ir stakta pagaminta taip, kad ji yra įtin tvirta. Užsakykite kokybiškas šarvuotas duris butui ar namui ir pamirškite, ką reiškia reguliariai, besikeičiant metų sezonams, pasėdusios ar už staktos kliūnančios durys. Mūsų kokybiškai pagamintos ir sumontuotos šarvuotos durys, dėl sako konstrukcijos ir montavimą atliekančių meistrų profesionalumo visiškai nesikraipo, nekliūva ir puikiai tarnaus Jums ilgus metus. Naudojant specialius dažus bei plokštes, tinka lauko sąlygomis. Stabilumas ir sandarumas vienos iš svarbiausių durų savybių, kol jūsų butas ar namas nesudomino vagių. Ne veltui yra sakoma, kad šarvuotos durys - tai saugumas.

Sandarumas

Šarvuotos durys su dviejų sandarinimo tarpinių sistema yra įtin sandarios. Dėl išskirtinio šios konstrukcijos stabilumo, šios durys ir jose panaudojos tarpinės patikimai priglus ir saugos Jūsų būstą nuo šalčio bei vėjo visą jų tarnavimo laiką. Papildomas didelio sandarumo privaumas - padidinta triukšmo izoliacija, kas yra svarbu daugiabučio namo būsto savininkams arba žmonėms, gyvenantiems šalia triukšmingos gatvės ar kiemo.

Išskirtinumas

Sakoma, kad šarvuotos durys - namo ir jame gyvenančios šeimos vizitinė kortelė. Tai pastato dalis, kurią tiesiogiai paliečiame pirmiausiai. Mūsų parduodamų šarvuotų durų konstrukcija leidžia pasirinkti apdailą  iš plačios spalvų bei raštų įvairovės. Šarvuotos buto durys gali būti apdailintos bet kuria iš galimų laminuotų drožlių plokščių apdailų paletės. Ieškantiems šarvuotų durų privačiam namui ir siekantiems išskirtinumo galime pasiūlyti vandeniui atsparias duris, nes šios šarvuotos namo durys pagamintos iš UMIDAX plokštės, kurią galima dažyti bet kuria spalva iš plataus RAL spalvyno. Papildomai šias duris galima apdailinti, išfrezuojant bet kurį iš Jūsų pageidaujamų raštų. Jei ketinate pirkti metalines duris daugiabučio laiptinei ar kitoms tarnybinėms patalpoms - galime pasiūlyti platų spalvų pasirinkimą, kuris suteiks galimybę priderinti Jūsų naujas šarvuotas duris prie pastato fasado. Visoms mūsų šarvuotoms durims papildomai galima rinktis dažymo būdą, spynas, rankenas, kitus saugumo ar komforto priedus, pagal Jūsų pageidavimus.


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti šarvuotų durų kainas, pasinaudokite šia durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamas duris, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Mūsų gaminamų šarvuotų durų modeliai

Šarvuotos buto durys
Šarvuotos buto durys

skirtos tik patalpų apsaugai vidaus sąlygomis: daugiabučio namo butui ar biurui. Šios durys yra padengtos medžio imitacijos LMDP plokšte, todėl jų negalima naudoti nei lauko sąlygomis nei ten, kur padidintas drėgnumas.

Šarvuotos namo durys
Šarvuotos namo durys

skirtos naudoti lauko sąlygomis. Jos turi puikias termo ir garso izoliacines savybes. Šios durys padengtos drėgmei atsparia UMIDAX apdailos plokšte, kuri yra dažoma bet kuria užsakovo pageidauja spalva iš plataus RAL spalvyno.

Plieninės dažytos durys
Šarvuotos laiptinės durys

skirtos kitos paskirties, dažniausiai negyvenamoms patalpoms: daugiabučių laiptinėms, katilinėms, gamybinėms patalpoms ir panašiai. Durų plieno skarda padengiama norimo atspalvio atmosferos poveikiui atspariais dažais, jei reikia dedamas stiklo paketas.

Arrow
Arrow
Slider

Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU