Langų sistemos
Slider

Šarvuotos durys butui,
privačiam namui ar laiptinei

Šarvuotos durys butui,
privačiam namui ar laiptinei

Slider

Šarvuotos buto durys

sarvuotos buto durysMūsų gaminamos šarvuotos durys butui skirtos patikimai Jūsų būsto apsaugai. Apsaugokite savo turtą bei artimuosius, įsigydami kokybiškas, patikimas ir išskirtines, aukštus saugumo reikalavimus atitinkančias šarvuotas duris butui ar kitoms vidaus patalpoms. Tvirtos konstrukcijos, patikimų spynų bei užraktų ir Jūsų pasirinktos išorės apdailos šarvuotos durys butui saugos Jūsų būstą nuo įsilaužimų ir taps papildomu saugumo garantu. Mūsų parduodamos ir montuojamos šarvuotos buto durys ne tik apsaugos Jūsų butą bei užtikrins puikią šilumos bei garso izoliaciją, bet ir išlaikys geriausias savo savybes ilgus tarnavimo Jums metus.

Paskirtis

Šarvuotos durys butui ir vidaus patalpoms skirtos patalpų apsaugai išskirtinai tik vidaus sąlygomis: daugiabučio gyvenamojo namo butų, biurų ar kitų vidaus patalpų apsaugai. Šios šarvo durys yra padengtos medžio imitacijos MDP plokšte, todėl jų negalima naudoti lauko sąlygomis arba ten, kur yra padidintas oro drėgnumas.

Saugumas

Sustiprintą apsaugą šarvuotoms vidaus patalpų durims suteikia standartiškai jose montuojamos dvi skirtingų užrakinimo sistemų spynos: pagrindinė cilindrinė spyna su rankena ir papildoma spyna su seifiniu raktu, rakinama trimis kryptimis ir užtikrinanti itin aukštą saugumo lygį. Mūsų rekomenduojamos spynos yra apsaugotos grūdinto plieno plokštelėmis ir nenumušamais bei nepragręžiamais cilindrais. Jums pageidaujant galite rinktis FIAM-ISEO, MOTTURA, SECUREMME, DORMA, EVVA, ABLOY ar MUL-T-LOCK spynas. Šių spynų dėka šarvuotos durys gali būti fiksuojamos papildomais 7-16 kaiščiais, kas sudaro sąlygas dar didesniam patalpų saugumui.

Patogumas

Šarvuotas duris butui gaminame su vyriais, turinčiais atraminius guolius, todėl nežiūrint į didelį gaminio varčios svorį, šių šarvo durų varstymas tampa itin komfortišku, nes varčia atidarymo bei uždarymo metu juda nepriekaištingai lengvai. Šarvuotos durys užsandarintos specialiomis sandarinimo tarpinėmis, kurių dėka durų varčia užsidaro be trenksmo ir nekeldamos jokio triukšmo. Vidaus patalpų durys su dviejų tarpinių sistema itin gerai izoliuoja išorės garsus, kas aktualu pirmo aukšto gyventojams arba žmonėms, gyvenantiems pastate su triukšmingu liftu bei auginantiems mažus vaikus.

Tvirtumas

Stiprios ir patikimos konstrukcijos šarvuotų durų varčios karkasas ir stakta gaminami iš uždaros formos plieno profilių. Šarvuotų buto durų varčios apsauginio plieno storis 1,5 - 4,0 mm, todėl šios durys yra ypač tvirtos. Patikima ir laiko patikrinta durų konstrukcija užtikrina, kad jos neišsikraipys ir nesideformuos ir nepraras savo sandarumo.

Patikimumas

Šarvuotų durų butui varčios vidus pripildytas sunkiai degia sutankinta stiklo vata arba nedegiu putų polistirolu, todėl šios medžiagos papildomai apsaugo patalpas tiesioginės ugnies pavojaus atveju. Gaisras laiptinėje arba tyčinis būsto durų padegimas - neretas asmeninio turto pažeidimo arba sunaikinimo atvejis.

Išskirtinumas

Siekiantiems išskirtinumo siūlome patiems pasirinkti Jūsų pageidaujamas šarvuotų durų spynas, norimus užraktus, biuro interjerą ar eksterjerą atitinkančias rankenas, papildomas saugumo grandinėles ar bet kuriuos kitus norimus durų saugumo, dekoro ar komforto priedus.

Vidaus angokraščių apdaila

Užsakant šarvuotas duris butui ar kitoms vidaus patalpoms, nepamirškite pagalvoti ir apie vidinių angokraščių apdailą. Tai sandarinimo siūlė tarp buto sienos ir naujų šarvuotų durų staktos, pripurkšta sandarinimo medžiagų. Norint uždengti šią siūlę ir metalinę staktą iš vidinės durų pusės, siūlome du sprendimus: vidinio angokraščio apdaila apdailos plokštėmis arba vidinio angokraščio apdaila tinkuojant. Kuris sprendimas yra geresnis ir labiau tinkantis Jūsų atveju – patars mūsų techninis konsultantas.

Varčios apdaila

Šarvuotas duris butui galite lengvai priderinti prie Jūsų būsto interjero ar papildomai jį paįvairinti, nes Jų apdailai galite rinktis skirtingų spalvų medžio imitacijos LMDP plokštes iš mūsų rekomenduojamo plataus spalvyno. Dažniausiai naudojamas šarvuotų durų butui varčios apdailos plokščių spalvas pamatysite, paspaudę šią nuorodą.

Pasirūpinkite savo buto apsauga ir užsisakykite naujas šarvuotas duris butui – jau dabar! Šarvuotos durys Vilniuje ir šarvuotos durys Kaune yra tokios populiarios, nes tai – puikus kainos ir kokybės santykis. Tai puikus sprendimas, norintiems atnaujinti savo būstą ir pasirūpinti papildoma jo apsauga, už prieinamą kainą!


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti šarvuotų durų kainas, pasinaudokite šia durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamas duris, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU