Plieninės dažytos durys

Sarvuotos laiptines durysMūsų gaminamos plieninės dažytos durys skirtos kitos paskirties, dažniausiai negyvenamoms, patalpoms: daugiabučių namų laiptinėms, katilinėms, gamybinėms patalpoms ir panašiai.

Įsigykite mūsų plienines dažytas duris ir jos užtikrins, kad į Jūsų daugiabučio erdvę nepateks nepageidaujami asmenys. Tai suteiks papildomą saugumą, švarą, šilumos ir garso izoliaciją Jūsų bendroms patalpoms.

Tvirtos plieninės dažytos durys – tai patikima durų konstrukcija, kokybiškas šarvuotų durų montavimas ir teisingai pasirinktas užraktas. Pasirinkite Jūsų pastato fasadą atitinkančias šarvuotų durų spalvą būsite tikri, kad šis gaminys taps Jūsų būsto vizitine kortele ir papildomu negyvenamų patalpų saugumo garantu. Rinkitės mūsų plienines duris ir jos tarnaus Jums ilgus metus.

Paskirtis

Plieninės dažytos durys pagamintos taip, kad puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis. Šių durų plieno skarda padengiama norimo atspalvio atmosferos poveikiui atspariais dažais. Šios durys puikiai tinka ten, kur padidintas drėgnumas ir nėra labai aukšti reikalavimai termoizoliacinėms savybėms.

Patogumas

Jūsų plienines dažytas duris pagaminsime su atraminius guolius turinčiais vyriais, todėl nežiūrint į didelį konstrukcijos varčios svorį, šių durų varstymas taps itin komfortišku, nes varčia atidarymo bei uždarymo metu judės nepriekaištingai lengvai, o tai itin svarbu ten, kur durys bus išskirtinai dažnai varstomos. Jums pageidaujant plieninės durys bus užsandarintos specialiomis sandarinimo tarpinėmis, kurių dėka durų varčia užsidarys be trenksmo ir nekeldamos jokio kito pašalinio triukšmo, kas labai aktualu gyvenantiems pirmuose daugiabučio namo aukštuose arba šalia judrios gatvės.

Tvirtumas

Plieninės dažytos durys yra patikimos konstrukcijos, nes durų varčios karkasas ir stakta gaminami iš uždaros formos plieno profilių. Jūsų individualiai pasirinktų plieninių dažytų durų varčios apsauginio plieno storis gali būti 1,5 - 4,0 mm, todėl šios durys bus išskirtinai saugios ir tvirtos. Laiko patikrinta patikima plieninių durų konstrukcija užtikrins, kad šios durys neišsikraipys, nesideformuos ir nepraras savo sandarumo ilgus tarnavimo Jums metus. Duryse komplektuojami specialūs apsauginiai kaiščiai apsaugos Jūsų būstą varčios nukėlimo ir vyrių pjovimo pavojaus atveju. Durų varčios vidus pripildytas sunkiai degia sutankinta stiklo vata arba nedegiu putų polistirolu, kurie apsaugo patalpas durų padegimo atveju.

Pasirūpinkite savo laiptinės ar komercinių patalpų švara bei apsauga ir užsisakykite naujas plienines duris – jau dabar! Plieninės dažytos durys Vilniuje ir plieninės dažytos durys Kaune yra labai populiarios, nes tai – puikus kainos, išskirtinumo ir kokybės santykis. Tai puikus sprendimas, norintiems suteikti išskirtinę savo namo išvaizdą ir pasirūpinti papildoma jo apsauga, už prieinamą kainą!


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti šarvuotų durų kainas, pasinaudokite šia durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamas duris, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU