• plastikinės durys
  • langų kainos skaičiuoklė
  • langų sistemos
  • langų kainos skaičiuoklė

Plastikinės durys

Plastikinės durys - vienas populiariausių gaminių, skirtų biurams, butams ir nuosaviems namams. Kaip ir visos lauko durys, plastikinės durys - Jūsų patalpų vizitinė kortelė ir architektūrinio stiliaus išraiška, į kurią atkreipia dėmesį kiekvienas atvykstantis. Šios durys privalo būti ne tik išvaizdžios, bet ir tvirtos, funkcionalios bei ilgaamžės. Jos ne tik gerai sulaiko šilumą, bet ir puikiai izoliuoja triukšmą iš išorės.

Plastikinės durysKiekvienas durų modelis turi savo privalumus ir atlieka skirtingas funkcijas. Vienas išskirtinis plastikinių durų privalumas - jas itin lengva prižiūrėti, nes jų niekada neteks perdažyti. Šios durys atrodo tikrai solidžiai, tačiau kainuoja ženkliai pigiau už medines ar aliuminio duris. Nors papildomą standumą šioms durims suteikia plastikinių durų armuotė, tačiau jos vis tiek netampa tokios standžios kaip aliuminio durys, ir tai yra greičiausiai vienintelis jų trūkumas.

Pagal savo paskirtį šios durys skirstomos į tris tipus. Plastikinės balkonų durys technologiškai - tai tik didelis langas. Jų paskirtis - laikinai išeiti į balkoną, todėl jų negalima užrakinti iš lauko pusės, rankenos, kaip ir plastikiniame lange - yra tik vidinėje durų pusėje. Plastikinės lauko durys - tai visiškai funkcionalios ir saugios pastato išorinės durys, turinčios dvipuses rankenas, kelis rakinimo-fiksavimo kaiščius ir pažemintą slenkstį. Plastikinės durys portalas - tai ne varstomos, o stumdomos plastikinės durys, sukurtos patogiai išeiti į Jūsų namų terasą.

Pagal Jums rūpimas savybes bei parametrus galite rinktis iš skirtingų modelių durų, todėl šie gaminiai tiks visiems. Klasikinės išvaizdos durys gaminamos atsižvelgiant į skirtingus klientų poreikius ir yra lengvai priderinamos prie interjero ir eksterjero. Norintiems paprastumo ir originalumo viename - galima rinktis įvairių profilio spalvų duris, kurios Jūsų butui, namui ar biurui suteiks jaukumo ir išskirtinio stiliaus. Užsisakykite šias paslaugas: plastikinės durys Vilniuje arba plastikinės durys Kaune.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Reitingas 4.83 (75 balsai)

x

Domitės langų kainomis?

Spauskite čia, pasinaudokite langų kainos skaičiuokle ir jau netrukus žinosite, kiek kainuos Jūsų gaminiai.

 

suzinoti kainas