Langų sistemos
Slider

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Slider

Plastikinė palangė balta

Kokybiška plastikinė baltos spalvos palangė vidiniams ir išoriniam naudojimui. Labai svarbus plastikinių palangių privalumas - itin didelis atsparumas drėgmei, šalčiui ir saulės spinduliams. Jos nekeis savo formos, nesideformuos nei veikiamos šildymo sistemos radiatorių šilumos, nei nuo laistomų gėlių drėgmės. Jos gaminamos iš smūgiams atsparaus plastiko, padengto aukštos kokybės laminatu, todėl yra pakankamai tvirtos, atsparios nedideliems mechaniniams pažeidimams, buitiniai valymo chemijai, sunkiai degios ir nepelėjančios. Dėl savo ypatingos pertvarų sistemos konstrukcijos plastikinės palangės yra atsparios lenkimui ir yra itin lengvos.

Plastikinė palangė balta. Tinkamai sumontuotos plastikinės palangės turi puikias, geresnes nei medinių palangių, termoizoliacines savybes, o dėl gana didelio jų ploto tai pakankamai svarbu, norint pasiekti gerus visos langų konstrukcijos rezultatus. Plastikinė palangė balta visiškai nebijo drėgmės, kuri susidaro netinkamai vėdinant patalpas ir susidariusiam kondensato rasos lašui tekant nuo stiklo žemyn. Plastikines palanges labai lengva prižiūrėti, nes jas galima valyti visomis buitinėmis neabrazyvinėmis valymo, plovimo priemonėmis. 

Plastikinė palangė balta

Palangių montavimo schema:

plastikinės palangės montavimo schema

Plastikinė vidinė palangė, balta spalva. Plastikine vidine palange plastikiniams langams.


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti langų kainas, pasinaudokite šia langų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU