Langų sistemos
Slider

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Slider

Medinės durys

Medinės durys

Medinės durys – labai plati sąvoka. Taip vadinamos masyvios, įsprūdinės medžio durys, taip pat durys, pagamintos iš medienos produktų: pjuvenų plokščių arba klijuotos medienos plokščių MDF fanieros. Svarbiausia medinių durų savybė – tai natūralumas. Jos lengvai pritaikomos prie bet kurio stiliaus interjero, visada išlieka madingos bei aktualios. Medinėse duryse puikiai tinka įvairūs stiklai, vitražai, medžio raižiniai, jas galima tvirtinti bet kokios medžiagos staktose.

Medinės durys gali būti masyvios, įsprūdinės medžio durys arba pagamintos iš medienos produktų – klijuotos medienos plokščių MDF faneros arba pjuvenų plokščių. Medinės durys yra skirstomos pagal gaminimui naudojamos medienos rūšį.

Medžio masyvo durys, kitaip vadinamos įsprūdinėmis ar filinginėmis durimis, gaminamos iš ąžuolo, beržo, uosio, pušies, alksnio, raudonmedžio ir kitų klijuotos medienos rūšių. Masyvaus medžio durys gaminamos iš aukščiausios rūšies medienos, todėl yra ypač tvirtos, nesideformuoja ir neskyla.

Faneruotos durys gaminamos iš faneruotų plokščių. Tai skydinės durys, kurios gali būti aklinos arba stiklintos, lygios arba profiliuotos, o jų paviršius yra padengtas įvairios medienos lukštu. Faneruotos durys kainuoja mažiau negu

Laminuotos durys - įvairių konstrukcijų ir paskirčių, nebrangios durys, nereikalaujančios specialios priežiūros. Laminuotų durų paviršius vizualiai primena natūralų medį, o pagal spalvą ir struktūrą

nesiskiria nuo fanerinių durų.beveik masyvaus medžio ir suteikia didesnę pasirinkimo įvairovę.

Dažytos durys - pigiausia medinių durų rūšis, gaminama iš medžio plokštės. Dažytos durys yra lakuojamos, dažomos ir impregnuojamos. Šių durų apdailai yra naudojami HERBERTS, TIKKURILA dažai ir beicai, ir kitos apdailos medžiagos (AKZO NOBEL, MILESI, BECKER ACROMA). Durų spalvą galite pasirinkti iš RAL spalvų paletės.

Medžio durys naudojamos ne tik namų viduje, tačiau ir kaip išorinės durys. Tokiu atveju reikalingos specialios konstrukcijos – sutvirtinti rėmai, aukštesnės saugos klasės furnitūra, naudojamos ASSA ir ABLOY rankenos ir spynos. Pasirinkus medines duris, reikia atkreipti dėmesį į durų staktas – jos gali būti tiek standartinių pločių (74, 80, 94mm), tiek ir pritaikytos pagal sienų storį, galimi stačiakampių ir OVAL staktų pasirinkimai.

Medinės durys yra tvirtos, patikimos ir lengvai pritaikomos prie namų interjero. Jas galima dekoruoti įvairiais vitražais, medžio raižiniais ar stiklais.

Medinės durys skirstomos pagal gaminiui naudojamos medienos rūšį. Įsprūdinės (filinginės) medinės durys gaminamos iš ąžuolo, uosio, beržo, alksnio, pušies, raudonmedžio, buko ir kitų klijuotos medienos veislių. Šios durys pasižymi dideliu patvarumu ir stabilumu. Masyvaus medžio durys paprastai yra brangesnės ir jų gaminimui naudojama kokybiškiausia mediena. Durims naudojamas trigubo klijavimo pušies tašas, pagamintas iš aukščiausios rūšies rinktinės medienos, todėl gaminiai nepleišėja, neskyla, nesitraukia ir nesideformuoja.

Medinių durų pavyzdžiai

Medinės lauko durysMedinės filinginės durys

Medinės laminuotos durys

Medinių durų staktosMedinės faneruotos durys

Medinės dažytos durys

 

 

 

 

 

Medinių langų gamybai naudojama mediena

Mediniai langai iš pušies

Pušis
Gelsvai-balta balana aiškiai skiriasi nuo rožinės arba lengvai raudonos-rudos šerdies.

Mediniai langai iš pušies
pušis
Mediniai langai iš maumedžio

Sibiro maumedis
Gelsva balana lengvai atskiriama nuo raudonos, rausvai-rudos arba net violetinės šerdies.

Mediniai langai iš maumedžio
maumedis
Mediniai langai iš ąžuolo

Ąžuolas
Balana šviesi, šerdis: nuo šviesios iki tamsiai rudos.

Mediniai langai iš ąžuolo
ąžuolas
Arrow
Arrow
Slider


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti medinių langų kainas, pasinaudokite šia langų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Mūsų gaminami medinių langų modeliai

Mediniai langai Euro 68

populiariausi 68 milimetrų pločio mediniai langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų apstiklinimui. Šie langai turi labai geras šilumos bei garso izoliacijos savybes, klasikinę išvaizdą bei patrauklią kainą.

Mediniai langai Euro 68
Mediniai langai Euro 78

78 milimetrų pločio mediniai langai, puikiai tinkantys privačių namų apstiklinimui, kai reikia ypač aukštų šilumos bei garso izoliacijos savybių. Šių langų profilis taip pat naudojamas ir tada, kai reikia pagaminti itin didelių konstrukcijų langus.

Mediniai langai Euro 78
Mediniai langai Euro 92

92 milimetrų pločio mediniai langai, puikiai tinkantys privačių namų apstiklinimui, kai reikia ypač aukštų šilumos bei garso izoliacijos savybių. Jie - net iki 30% šiltesni už "Euro 68" tipo langus, nes galima įmontuoti ir 56 mm storio stiklo paketus.

Mediniai langai Euro 92
Arrow
Arrow
Slider

Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU