Langų sistemos
Slider

Šarvuotos durys butui,
privačiam namui ar laiptinei

Šarvuotos durys butui,
privačiam namui ar laiptinei

Slider

Šarvuotų lauko durų apdailos plokštės

raiziniaiŠarvuotų lauko durų privatiems namams, kotedžams bei kitiems pastatams apdailos skydus gaminame iš dažytos UMIDAX MDF-HLS plokštės. Taip gaunamas skydas iš įtin aukštos kokybės impregnuotos plokštės, kuris yra atsparus drėgmei, kitam atmosferos poveikiui.

Ši apdaila turi praktiškai neribotas dizaino pasirinkimo galimybės, nes ant plokštės frezuojame Jūsų pačių sukurtą arba iš katalogo pasirinktą raižinį ir ją dažome Jūsų pasirinkta spalva pagal platų RAL spalvyną. Taip pasiekiama visiškai individuali, Jūsų norus ir skonį atitinkanti šarvuotų durų išvaizda, puikiai deranti prie pastato fasado.

 Plačiau apie UMIDAX MDF-HLS plokštės:

MDF HLS

 • Produkto klasė: MDF-HLS, pagal EN 622-5 standartą.
 • Produkto paskirtis: atsparios drėgmei aukšto tankio MDF plokštės naudojamos drėgnoje aplinkoje, naudojamos konstrukcijose, veikiamos trumpalaikių ar momentinių apkrovų.
 • Tenkina ciklinį testavimą, kurio metu pavyzdžiai panardinami į vandenį, vėliau šaldomi ir galiausiai džiovinami. Šis ciklas pakartojamas 3 kartus. Po to tikrinamas bandinių išbrinkimas ir vidinis sukibimas. Tik nedaugelis medžiagų išlaiko šį testą. Atliekant ciklinio testavimo bandymą plokštės panardinamos vandenyje, šaldomos ir galiausiai išdžiovinamos, kartojant ciklą 3 kartus, po to atliekami išbrinkio ir vidinės sanklijos bandymai.
 • Atlikus testus KTU Architektūros ir statybos institute, pamerkus į vandenį, po 24 valandų vidutinis išbrinkimas tik 2,75 %.
 • Plokštės tankis – 700-760 kg/m3.
 • Plokštė surišta specialiais MUF klijais, todėl oro drėgmė minimaliai veikia plokštės brinkimą ir išsiplėtimą.
 • Plokštė gali būti dengiama popieriumi, melaminu, fanera, laminatu, dažoma ar lakuojama.
 • Plokštės gamybai naudojama tik minkšta mediena, todėl paviršius po šlifavimo išlieka glotnus, ant jo nelieka šiurkščių ar atsikišusių plaušų.
 • Tai įtin atspari drėgmei plokštė, kuri gali būti naudojama drėgnoje aplinkoje, apkrovas laikančiose konstrukcijose, net po mechaninių pažeidimų išliekanti atspari drėgmei, tačiau privalo būti naudojama, tinkamai apsaugant gaminį nuo tiesioginio sąlyčio su vandeniu.
 • Plokštė gali būti frezuojama, gręžiama, tvirtinama varžtais, naudojant įprastus darbo įrankius.
 • Plokštėje labai žema formaldehidų emisija: E1 klasė pagal EN120.

 

Šarvuotų lauko durų apdailos plokštės gamybos etapai:

 • plokštėje išfrezuojamas Jūsų sukurtas arba iš katalogo pasirinktas raštas;
 • plokštė šlifuojama, panakinant medžiagos plaušų nelygumus;
 • plokštės paviršius gruntuojamas specialiu drėgmei atspariu gruntu;
 • plokštė dažoma Jūsų pasirinkta RAL spalvyno spalva, aukštos kokybės poliuretaniniais dažais.

Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti šarvuotų durų kainas, pasinaudokite šia durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamas duris, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU