Langų sistemos
Slider

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Slider

Langų priedai

Jūsų pasirinkimui siūlome įvairius langų bei langų montavimo medžiagų priedus: skirtingų specialių savybių stiklo paketus, pažangias vėdinimo sistemas ar orlaides, vidaus bei lauko palanges iš plastiko ar specialiai impregnuotos sutankintos drožlių plokštės, balkono durų rankenėles-spragtukus, difuzines, garo ar besiplečiančias montavimo juostas, dekoratyvines apdailos juostas, saugias Secustic rankenas.

Langų priedaiLangų priedai, dalis jų, tokių kaip vidinės arba išorinės palangės, yra tiesiog privalomi ir neatsiejami nuo pačių langų. Plastikinės vidinės palangės yra itin praktiškos, nes jos nereikalauja papildomos priežiūros, yra atsparios drėgmei ir pakankamai tvirtos. Sutankintos drožlių plokštės vidines palanges rekomenduojama naudoti tada, kai Jūsų palangės yra gana plačios, ir reikia ypatingo tvirtumo. Lauko palangėms bei stogeliams naudojamos palangės iš cinkuotos arba dažytos skardos, išlankstant pagal reikalingą formą bei ilgį.

Langų priedai komfortui. Galima rinktis ir tokius langų priedus, kurie nėra privalomi, tačiau suteikia kasdieninį komfortą. Išorinis balkono durų spragtukas ir rankenėlė sudarys Jums sąlygas užverti balkono duris iš lauko tuo metu, kai Jūs esate balkone: grožitės vaizdu, kvėpuojate grynu oru ar rūkote. Šis nebrangūs, bet labai patogus langų priedai apsaugos Jūsų patalpą nuo dūmų bei skersvėjo.

Langų priedai saugumui. Pasirinkus padidinto saugumo priedus Jūs būsite tikri, kad padarėte viską, ko reikia tinkamai Jūsų būsto ir turto apsaugai. Priešįsilaužiminiai apkaustai neleis praverti Jūsų langų varčios, užkišant laužtuvą ar kitą įrankį. Saugūs priešįsilaužiminiai stiklo paketai saugos Jūsų būstą nuo piktavalių, ketinančių patekti į vidų, išdaužus lango stiklą. Šie stiklo paketai, be papildomos apsaugos, suteikia ir padidintą išorės triukšmo slopinimą. Padidinto saugumo rankenos bei rankenos su rakteliu ar mygtuku saugos Jūsų būstą nuo patekimo į vidų ir Jūsų vaikus nuo nelaimės, savarankiškai pravėrus langų varčią.

Langų priedai kokybiškam orui. Perkant naujus plastikinius, medinius ar šiltos aliuminio sistemos langus privalu pagalvoti apie tinkamą patalpų vėdinimą, nes šie gaminai yra itin sandarūs. Langų priedai: įvairių rūšių orlaidės ar savaiminio vėdinimo sistemos sudarys sąlygas tinkamai keistis Jūsų patalpų orui, taip saugant langus nuo rasojimo ir patalpas nuo pelėsio. Kartu su bet kuriuo langu galima papildomai komplektuoti laipsninės mikroventiliacijos priedą, kuris sudarys sąlygas patiems reguliuoti ventiliacijos lygį, patenkančio oro srautą.

Įvairūs papildomų savybių turintys stiklo paketai sudarys sąlygas pasirūpinti triukšmo, saulės, ar nepageidaujamų žvilgsnių kontrole. Dekoratyviniai stiklai papuoš Jūsų patalpas, priderins langų išvaizdą prie Jūsų interjero ar eksterjero.


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti langų kainas, pasinaudokite šia langų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU