Langų sistemos
Slider

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Slider

Dažniausiai užduodami klausimai

faq.jpgTam, kad Jūsų langai ilgai tarnautų, juos privalu tinkamai prižiūrėti. Langas tik iš pirmo žvilgsnio yra paprastas, didelių žinių ir patirties naudojant nereikalaujantis gaminys. Šiuolaikiniai plastikiniai langai - tai pažangūs stiklo, metalo ir plastiko technologijų junginiai, kurie ilgai tarnaus tik tada, jei juos tinkamai prižiūrėsite. Langų specialistai juokauja, kad daugumai vartotojų langas - tai skaidrus stiklas ir patogi rankena. Švarus, skaidrus stiklas - tai tinkamas Jūsų būsto apšvietimas, komfortas stebint lauko aplinką. Kokybiška rankena - tai geras pojūtis gaminį varstant, keičiant jo padėtis. Visgi - šis gaminys daug sudėtingesnis, nei gali pasirodyti.


Jei naujų langų dar neturite ir dar tik svarstote juos įsigyti, renkatės informaciją turime jus nuliūdinti - labai lengva nebus. Šiuo metu rinkoje labai daug gamintojų, montuotojų ir pardavėjų, kiekvienas iš jų siūlo ir rekomenduoja būtent savo produkciją, pabrėžia jos privalumus, nutyli silpnas vietas bei trūkumus. Visgi - mes pasistengėme ir Jūsų patogumui aprašėme esmines vietas, kurias reikia įvertinti, renkantis langų gamintoją bei pačius langus.

{module [558]}

 

Tam, kad tinkamai pasirinkti, reikia nemažai išmanyti, arba nemažai paskaityti. Iš tikro šiuolaikinį plastikinį langą sudaro net keli labai svarbūs, iš skirtingų medžiagų ir skirtingomis technologijomis pagaminti komponentai, kurių kokybė, panaudotos žaliavos ir tinkama priežiūra galutinai lemia, kaip ilgai tarnaus Jūsų gaminiai.

{module [556]}

 

Net ir sukaupus tiek informacijos negalite būti tikri, kad esate puikiai pasikaustę, ir jau galite imti ir pirkti. Kiekvienas produktas, kiekvienas komponentas turi savo subtilybių, apie kurias vertėtų išmanyti, prieš užsakant. Taip pat, net ir tinkamai pasirinkus gaminį reikia gerai pasigilinti į tai, kur bus montuojami nauji gaminiai, ir ar jiems nekeliami papildomi įstatymų reikalavimai.

{module [559]}

 

Jau turite langus, tačiau nesate patenkinti jų funkcionalumu arba savybėmis? Norint pasiekti, kad Jūsų langai ilgai tarnautų, reikia juos tinkamai prižiūrėti. Yra daug įvairių gedimų arba netinkamo lango funkcionavimo situacijų, dėl kurių visada bandoma apkaltinti langų gamintojus arba langų montuotojus, kai tuo tarpu tai - tik netinkamos eksploatacijos, priežiūros arba fizikinių savybių padariniai. Susipažinkite su pačiomis dažniausiomis netinkamo langų funkcionalumo situacijomis.

{module [557]}

 

Tai tik nedidelė dalis iš to, ką mes žinome arba su kuo mes kasdien susiduriame, gamindami ir montuodami plastikinius arba medinius langus. Tai tikrai - labai sudėtingas ir daugiafunkcinis gaminys, kurio kokybė priklausys tiek ir nuo tinkamo pasirinkimo, sukomplektavimo, sumontavimo, tiek ir nuo teisingos priežiūros bei eksploatavimo. Jei turite daugiau klausimų arba neradote ieškomos informacijos - susisiekite su mumis šioje svetainėje nurodytais kontaktai, ir mes labai pasistengsime Jums padėti. 

Sėkmingo Jums pirkinio ir ilgo gaminio tarnavimo!

Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU