Langų sistemos

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Dažniausiai užduodami klausimai

faq.jpgTam, kad Jūsų plastikiniai langai ilgai tarnautų, juos privalu tinkamai prižiūrėti. Langas tik iš pirmo žvilgsnio yra paprastas, didelių žinių ir patirties naudojant nereikalaujantis gaminys. Šiuolaikiniai plastikiniai langai - tai pažangūs stiklo, metalo ir plastiko technologijų junginiai, kurie ilgai tarnaus tik tada, jei juos tinkamai prižiūrėsite. Langų specialistai juokauja, kad daugumai vartotojų langas - tai skaidrus stiklas ir patogi rankena. Švarus, skaidrus stiklas - tai tinkamas Jūsų būsto apšvietimas, komfortas stebint lauko aplinką. Kokybiška rankena - tai geras pojūtis gaminį varstant, keičiant jo padėtis.

Iš tikro šiuolaikinį plastikinį langą sudaro net keli labai svarbūs, iš skirtingų medžiagų ir skirtingomis technologijomis pagaminti komponentai, kurių kokybė, panaudotos žaliavos ir tinkama priežiūra galutinai lemia, kaip ilgai tarnaus Jūsų gaminiai.

Plastikiniame lange esantis stiklas būna skirtingų rūšių, storių, technologinių parametrų ir su specialiems poreikiams patenkinti sukurtomis dirbtinėmis dangomis. Vizualiai jis gali niekuo nesiskirti nuo paprasto stiklo, tačiau jo termoizoliacinės, garso laidumo, atsparumo smūgiams ar šviesos spindulių pralaidumas - gali skirtis net kartais.

Labiausiai matoma lango dalis - plastikinis profilis, taip pat technologiškai vienas nuo kito skiriasi daug daugiau, nei kad tai matoma nepatyrusia akimi. Bendras profilio storis, laukinių ir vidinių sienelių storiai, kamerų kiekis, kamerų sujungimo-tvirtinimo formos, įvairios vidinės standumo briaunos - tai vietos, kurių nemato lango naudotojas, tačiau kas ženkliai keičia lango kokybę o kartu ir kainą.

Plastikinio lango profilio armuotė, kurios tikslas išlaikyti lango rėmą ir varčią nesideformuojant visą šio gaminio tarnavimo laikotarpį, dažnai vertinama tik pagal jos formą ir sienelės storį. Iš tikro - viskas daug sudėtingiau, nes tinkamai parenkant armuotę galioja ne "kuo daugiau, tuo geriau", o "tik tiek, kiek reikia" taisyklė.

Plastikinių langų apkaustai ir kita furnitūra - pati sudėtingiausia šio gaminio dalis, sudaryta iš kelių dešimčių tarpusavyje sujungtų ir sąveikaujančių metalinių detalių, kurių tikslas - užtikrinti, kad visas didelis langas paklustų Jūsų nurodymams, lengvai pasukant lango rankeną.

Plastikiniai langai, kaip gaminys, mūsų rinkoje naudojami jau daugiau nei 20 metų. Nors vis sunkiau surasti vartotojų, kuriems dar neteko naudotis plastikiniais langais, tačiau bėgant laikui, šis gaminys apauga ir tam tikrais klaidingais įsitikinimais arba net dirbtinai rinkodarininkų sukurtais mitais. Tam, kad Jums būtų lengviau pažinti šį gaminį arba rasti atsakymą į Jums šiuo metu rūpimą klausimą - kairėje esančiame meniu pateikiame dažniausiai mums užduodamus klausimus ir aprašome detalius paaiškinimus, atsakymus.

Slider
×

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU