INFORMACIJA
  • plastikiniai langai
  • langu kainos
  • langai kainos
NAUDINGA ŽINOTI

Renkatės naujus langus, surinkote daug naujos informacijos. Kiekvienas gamintojas akcentuoja savo langų furnitūros ir apkaustų privalumus, o Jūs nežinote ar tai iš tiesų taip svarbu? Nenorite priimti neteisingo sprendimo neįsigilinę?

 

Mes Jums patarsime!  Spauskite čia!

stipriausi-lietuvoje

Kainos skaičiuoklė

Norite sužinoti, kiek kainuos Jūsų pasirinkti gaminiai? Pasinaudokite šia kainos skaičiuokle!

 

langu_kainos

Pakvieskite mus

Norite išsikviesti mobilų vadybininką, kuris išmatuos Jūsų gaminius ir pasakys, kiek jie kainuos?

 

nemokamas_matavimas

Klientų atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė! Palikite savo atsiliepimą apie tai, kaip mes Jus aptarnavome.

 

langu sistemos atsiliepimai

Kauno biuras

Žemaičių pl. 37, LT-48178 Kaunas

Tel. ir fax.: +370 37 52 42 85

kaunas@langu-sistemos.lt


Langai kainos Kaunas

Kauno biuras

Vilniaus biuras

Mindaugo g. 44-83, 01311 Vilnius

Tel. ir fax.: +370 52 19 66 67

vilnius@langu-sistemos.lt


Langai kainos Vilnius

Vilniaus biuras

Prekyba išsimokėtinai

Jums nereikia laukti, kol sutaupysite visą pinigų sumą. Pasinaudokite prekybos išsimokėtinai paslauga palankiausiomis sąlygomis ir naujais langais džiaukitės jau dabar!

moki-lizingas

ub-lizingas

gf-lizingas

Langai ir durys. Dalinė angokraščių apdaila

Sumontavus naujas konstrukcijas: langus, duris ar balkonų stiklinimo sistemas, tarp gaminio ir sienos lieka matomos sandarinimo putos, vadinamos sujungimo-sandarinimo linija. Joms pilnai išsiplėtus ir sukietėjus, ne anksčiau kaip kitą dieną, galima pradėti pilną ar dalinę angokraščių apdailą.

 

daline_apdailaDalinė langų angokraščių apdaila atliekama, naujų konstrukcijų angokraščius apklijuojant standartine plastikine lipnia apdailos juosta su minkštu krašteliu. Tai labai patogi ir gana ilgaamžė sujungimo-sandarinimo linijos uždengimo priemonė, rekomenduojama tada, kai išmontuojant senus langus, angokraščių apdaila buvo pažeista labai nežymiai, o šeimininkai artimiausiu laiku planuoja atnaujinti visą patalpą. Ši apdailos juostelė tinkama naudoti tiek patalpų viduje, tiek ir iš išorės. Priklausomai nuo sumontuotų konstrukcijų tipo, gaminių spalvos, montavimo vietos, patalpos oro temperatūros ir kitų veiksnių, šią dalinės apdailos juostą galima arba klijuoti, arba klijuoti ir kniedyti. Atlikus naujų gaminių - langų ar durų - montavimo darbus, langų angokraščių apdaila - privaloma. Priklausomai nuo to, kokios būsenos yra langų angokraščiai, kokia jų kokybė - atitinkamai reikia pasirinkti ir optimaliai tinkanti apdailos rūšis.

 

Langų ar durų angokraščių apdaila - tai ne tik išvaizdos, estetikos klausimas. Dėl nepakankamai sutvarkytų sienų bei langų konstrukcijų sujungimų, mažėja visos konstrukcijos sandarumas, menksta montavimo putų ir kitų montavimo medžiagų termoizoliacinės savybės. Sumažėjus sandarumui nukrenta patalpų temperatūra, pradeda drėgti ir pelyti angokraščiai, sienos, baldai. Praėjus nors metams nuo tiesioginiam saulės ir lietaus poveikiui paliktų montavimo medžiagų, jų pradinių savybių atstatyti nebebus įmanoma. Vienintelis sprendimas tokioje situacijoje - pakartotinis langų ar durų permontavimas, visiškai pakeičiant savo savybes pakeitusias montavimo-sandarinimo putas. Kad viso to išvengtumėte - rinkitės nors minimalią, dalinę langų angoraščių apdailą plastikinėmis apdailos juostelėmis, kurios apsaugos montavimo putas nuo UV spindulių, tiesioginio lietaus, kito atmosferos poveikio.

 

Savo naujų durų, langų ar balkono stiklinimo sistemų angokraščių apdailos darbus patikėti mūsų meistrams, nes tai - kasdienis mūsų darbas, kurį tikrai išmanome!

 

Kiek kainuoja dalinė angokraščių apdaila? Išsikvieskite mūsų techninį konsultantą langų, durų ar balkono stiklinimo konstrukcijų angų išmatavimui arba atsiųskite mums savo pageidaujamų gaminių matmenis. Mes paruošime techninį projektą - sąmatą ir pranešime Jums, kiek kainuos Jūsų gaminiai ir jų apdailos darbai!

 

SWF file not found. Please check the path.

Jūsų paieškos žodžiai: lipni plastikine juosta langams | angokraščiu apdirbimas | plastikiniu langu apdailos juosta | sutvarkyti | angokrascius

"Langu sistemos" UAB: tai plastikiniai langai Kaune, plastikiniai langai Vilniuje, sarvuotos durys, balkonu stiklinimas, mediniai langai. Mes siekiame pateisinti savo tikslą - visada geriausios plastikiniu langu kainos. Norite apstiklinti savo balkoną? Mes galime padėti: balkonų stiklinimas plastiko arba aliuminio sistemomis ir patrauklios kainos. Reikia pasikeisti duris? Šarvuotos durys butui, namui arba laiptinei - skirtingos kainos pagal Jūsų poreikius ir galimybes. Nežinote kokių langų Jums reikia? Aluplast ir Veka - tai vokiski langai. Plastikiniai langai – tai geriausias sprendimas, kai reikia kokybiško gaminio ir priimtinos kainos. Plastikinių langų kainos priklauso nuo to, kokių papildomų funkcijų norite. Užpildykite mūsų langų kainos skaičiuoklę ir netrukus sužinosite, kiek kainuos jūsų namo plastikiniai langai! Plastikiniai langai kainos. Pasinaudok langu kainos skaiciuokle. Langų kainos skiriasi, keičiant užsakomų langų kiekį. Gaminant daugiau – visada galime pasiūlyti geriausią plastikinių langų kaina. Veka, Aluplast arba Brügmann. KBE langai su orlaide. Pasinaudok langu kainos akcija. Vokiskos durys Kaune ir plastikines durys Vilniuje: visada geriausios plastikiniu duru kainos. Naujiena: kbe langai su tarybine orlaide - tai plastikiniai langai ir vertikali orlaide.