Langų sistemos
Slider

Balkonų stiklinimas:
įvairūs šiuolaikiški sprendimai

Balkonų stiklinimas:
įvairūs šiuolaikiški sprendimai

Slider

Balkonų stiklinimas

balkonu stiklinimasKam šiuolaikiniame daugiabučiame name reikalingas balkonas? Architektai šiuo klausimu vieningi: pagrindinė balkono funkcija – suteikti miesto gyventojams galimybę pabūti gryname ore neišeinant iš namų. Tai privati erdvė lauke, nuosavo kiemo užuomazga. Balkonų stiklinimas – galimybė papildomai apšildyti savo būstą, apsaugoti jį nuo kritulių, praplėsti namų erdvę, kurioje galima leisti laisvalaikį su šeima ir draugais, įsirengti papildomą kambarį, auginti gėles. Įstiklinus balkoną stiklai sulaiko šilumą ir apsaugo nuo nepageidaujamo triukšmo. Įstiklintas balkonas pakels Jūsų buto vertę ir butas atrodys patraukliau. Apstiklintas balkonas nepakeis pastato išvaizdos, bet suteiks jam galutinį apipavidalinimą bei saugos Jūsų balkoną ištisus metus.

Stiklai sulaikys šilumą ir iš gatvės sklindantį triukšmą. Apsaugotas ir įstiklintas balkonas  bus saugi žaidimų vieta vaikams bei naminiams gyvūnams. Tinkamai įrengę balkoną, galėsite jame atlikti namų ruošos darbus ir imtis savo mėgstamų užsiėmimų. Įstiklintas balkonas - ideali vieta auginti gėles. Balkonų stiklinimo kainos priklauso nuo pasirinktos stiklinimo sistemos, varstomų dalių kiekio bei funkcionalumo.

saltas balkonu stiklinimasBalkonų stiklinimas rėmine aliuminio sistema - šiuolaikiška ir funkcionali stiklinimo sistema, pasižyminti sandarumu, ir tuo pačiu leidžianti natūraliai vėdinti patalpą išvengiant langų rasojimo. Šis stiklinimo būdas padidina šilumos izoliacines savybes, apsaugo patalpas nuo triukšmo. Tai - geriausias sprendimas balkonui, kai norite turėti gerai apsaugotą balkoną, tačiau dėl balkono dydžio negalite rinktis varstomos sistemos. Stiklinimas rėminėmis aliuminio konstrukcijomis - vienas iš moderniausių stiklinimo būdų. Nors balkonai su aliuminio rėmu ir brangesni, tačiau tai šiuolaikiška, funkcionalu ir estetiška. Aliuminio profiliai 7 kartus tvirtesni už medinius ir 2-3 kartus – už plastikinius. Tokių balkonų nebereikės nei keisti, nei dažyti.

siltas balkonu stiklinimasBalkonų stiklinimas plastikinių langų sistema – idealus variantas norint apšiltinti ir apsaugoti stiklinamą patalpą nuo vėjo, lietaus ir kritulių. Šioje plastikinių langų sistemoje naudojami PVC profiliai – taip užtikrinama puiki šilumos ir garso izoliacija, sistemos patvarumas ir stabilumas. Atlikus balkonų stiklinimo darbus, teks tinkamai sutvarkyti ir balkono apdailą. Vidinėms sienoms, kurios yra pažeistos laiko, temperatūrų svyravimų bei kitų aplinkos sąlygų, rekomenduojama balkonų apdaila plastikinėmis lauko dailylentėmis, kurios yra atsparios temperatūros pokyčiams, padengia nedidelius įtrūkimas balkono sienose, lengvai valomos. Priekinei balkono pertvarai, kuri dažnai būna padaryta iš metalo rėme pritvirtintų šiferio lakštų arba atskirų betono segmentų - puikiai tinka profiliuota apdailos skarda, kurią galima rinktis iš plataus RAL spalvyno.

Berėmės stumdomos sistemos yra perregimos iš lauko pusės, gerai praleidžia šviesą, saugo nuo dulkių, vėjo ar lietaus, lengvai prižiūrimos. Ši sistema, nors ir turi nepriekaištingą estetinę išvaizdą, tačiau nėra idealiai tinkanti mūsų klimato sąlygoms.


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti balkonų stiklinimo kainas, pasinaudokite šia langų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Mūsų gaminamOS balkonų stiklinimo SISTEMOS

Balkonų stiklinimas aliuminiu

Šaltoji sistema.
Rekomenduojama rinktis tada, kai svarbu apsauga nuo kritulių, vėjo, kito atmosferos poveikio, tačiau balkono sienos nebus šiltinamos.

Balkonų stiklinimas stumdoma aliuminio sistema
Image is not available

Šiltoji sistema.
Rekomenduojama rinktis tada, kai ketinate balkoną šiltinti, pasiekti aukštos termo ir garso izoliacijos, ar planuojate jame įrengti dar vieną kambarį.

Balkonų stiklinimas plastiku
Balkonų stiklinimas varstoma plastikine sistema
Arrow
Arrow
Slider

Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU