Langų sistemos
Slider

Balkonų stiklinimas:
įvairūs šiuolaikiški sprendimai

Balkonų stiklinimas:
įvairūs šiuolaikiški sprendimai

Slider

Balkonų stiklinimas aliuminiu

Balkonų stiklinimas aliuminiu – neabejotinai vienas moderniausių balkonų stiklinimo būdų. Nors rinkoje ši stiklinimo sistema atsirado palyginti ne taip ir seniai, netruko įsitvirtinti ir konkuruoja su daugeliui nuo seno įprasta plastikine stiklinimo sistema. Balkonų stiklinimą rėminėmis aliuminio konstrukcijomis galite išgirsti vadinant šaltu stiklinimo būdu.

aliuminio balkonaiAliuminės balkono stiklinimo sistemos privalumai:

  • sistema estetiška ir šiuolaikiška;
  • kainuoja mažiau nei, pavyzdžiui, plastikinė sistema;
  • užtikrinamas tvirtumas;
  • idealiai tinka mažiems, siauriems balkonams ar tiems, kuriuose daug daiktų ir / ar baldų;
  • ši sistema lengva, todėl neapkrauna balkono konstrukcijos papildomu dideliu svoriu;
  • galimybė pasirinkti profilio spalvą;
  • tai puiki apsauga nuo vėjo, dulkių ir kitų nešvarumų iš lauko;
  • nesideformuoja, nes aliuminis atsparus temperatūrų pokyčiams.

Kalbant apie vizualinį aspektą, tai rėminė aliuminio konstrukcija yra šiuolaikiška, estetiška bei moderni, todėl jei prioritetu yra grožis, tai šis stiklinimo būdas neabejotinai nukonkuruoja įprastą plastikinę sistemą. Maža to, balkonai su aliuminio rėmu kainuos kiek mažiau nei balkono stiklinimas plastiko sistema.

Tvirtumas ir ilgaamžiškumas – labai svarbūs aspektai. Verta paminėti, kad aliuminio profiliai yra net 7 kartus tvirtesni už medinius profilius ir 2–3 kartus tvirtesni nei plastikiniai profiliai. Todėl įstiklinę balkoną rėmine aliuminio konstrukcija galėsite pamiršti balkono priežiūros ypatumus – jo nereikės nei periodiškai dažyti, nei keisti po kelerių metų.

Balkonų stiklinimas aliuminiu – tai stiklinimas slankiojančia sistema, todėl bus geriausias pasirinkimas, jei Jūsų balkonas nedidelis, siauras arba jame laikote daug daiktų ir / ar baldų. Tokiems balkonams plastiko sistema netinka, nes jos langai atsiveria į patalpą, o slankiojanti aliuminio konstrukcija bus pats tas, kadangi ji nenaudoja patalpos erdvės. Tai bus praktiškas ir labai patogus pasirinkimas, nes norėdami pravėdinti balkoną, varčią nustumsite į šoną ir ji neklius nei jums, nei daiktams.

saltas balkonu stiklinimasAliuminio stiklinimo sistema yra lengva, palyginti su plastikine sistema, todėl puikiai tinka ir senos statybos daugiabučiams, kurių balkonams didelis svoris gali būti net pavojingas. Aliuminio sistemos yra tikras išsigelbėjimas tiems, kurių balkonų konstrukcijos yra silpnokos ir dėl to jų negalima stiklinti plastikine balkonų stiklinimo sistema. Maža to, aliuminio sistema pasižymi stiprumu, atsparumu korozijai, todėl Jūsų balkonas ilgai atrodys reprezentatyviai, nereikalaus periodiškos priežiūros ir investicijų.

Nusprendę balkoną stiklinti rėmine aliuminio konstrukcija galėsite pasirinkti pageidaujamą spalvą. Todėl turėsite galimybė balkono rėmų spalvą priderinti prie namų interjero ar namo eksterjero. Spalvoti profiliai dažomi milteliniu būdu – tai kokybiškas ir ilgaamžis sprendimas. Neribokite savo fantazijos, nes pasirinkti galėsite iš plačios spalvinės gamos.

Balkonų stiklinimas aliuminiu – puikus sprendimas tiems, kurie nori balkono erdvę apsaugoti nuo vėjo, dulkių, medžių lapų ir kitų iš lauko patenkančių nešvarumų. Taip pat ši stiklinimo sistema balkoną apsaugos ir nuo lietaus šiltuoju metų laiku bei nuo sniego žiemą.

Tiesa, aliuminio sistema nerekomenduojama, jei balkono erdvėje planuojate įrengti gyvenamąją patalpą, t. y. praplėsti namų erdvę, arba jei norite balkoną paversti poilsio zona, vaikų žaidimų kambarėliu, gėlių kampeliu ir pan. Tokiu atveju ženkliai geresnis pasirinkimas bus plastikinė sistema, garantuojanti aukščiausio lygio saugumą, šilumą ir garso izoliaciją. Aliuminio sistema taip pat pasižymi minėtomis savybėmis, tačiau jos nusileidžia plastikinės sistemos charakteristikoms. Balkono stiklinimas aliuminio sistema tiks tiems, kurie prioritetu laiko vizualinį vaizdą, eleganciją, estetiką ir modernumą bei nori geriausios apsaugos nuo kritulių ir šiukšlių.

Susisiekite su mumis arba atvykite pas mus, ir mes aiškiai ir detaliai parodysime, kaip atrodo skirtingos balkonų stiklinimo sistemos ir padėsime pasirinkti praktiškiausią variantą būtent Jums!


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti balkonų stiklinimo kainas, pasinaudokite šia langų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Mūsų gaminamos balkonų stiklinimo sistemos

Balkonų stiklinimas aliuminiu

Šaltoji sistema.
Rekomenduojama rinktis tada, kai svarbu apsauga nuo kritulių, vėjo, kito atmosferos poveikio, tačiau balkono sienos nebus šiltinamos.

Balkonų stiklinimas stumdoma aliuminio sistema
Image is not available

Šiltoji sistema.
Rekomenduojama rinktis tada, kai ketinate balkoną šiltinti, pasiekti aukštos termo ir garso izoliacijos, ar planuojate jame įrengti dar vieną kambarį.

Balkonų stiklinimas plastiku
Balkonų stiklinimas varstoma plastikine sistema
Arrow
Arrow
Slider

Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU