Langų sistemos
Slider

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Slider

Aliuminio sistemos

Aliuminio sistemosJeigu nuspręsite įsigyti šiltos aliuminio sistemos namų duris ar langus, tuomet iš tikrųjų galėsite džiaugtis aukštos klasės produktu. Šios sistemos gaminiai padeda pasiekti geriausių rezultatų ne tik funkcijos požiūriu bet ir sudaro sąlygas labai plačioms dizaino galimybėms. Išskirtinės šių aliuminio sistemų savybės: aukšta termoizoliacija, padidintas saugumas, didelis sistemos stabilumas ir stebėtinas ilgaamžiškumas. Pasirinkite aliuminio langus bei duris Jūsų biurui, parduotuvei ar visuomeninės paskirties pastatui, ir jie patikimai tarnaus Jums ilgus metus.

Šiltos aliuminio sistemos yra itin funkcionalios, todėl iš jų gaminami aliuminio langai, aliuminio durys, slankiosios aliuminio-stiklo konstrukcijos, vidinės pastatų pertvaros, išorinės pastato aliuminio fasadų sistemos, aliuminio-stiklo konstrukcijų terasos, erkeriai bei aliuminio-stiklo konstrukcijų žiemos sodai.

Šiuolaikiniai šiltų aliumininio sistemų profiliai gaminami iš trijų dalių ir dviejų komponentų: išorinėje ir vidinėje pusėje esantis tvirtas, lengvas ir išvaizdus aliuminio profilis ir viduje integruotas ir juos sujungiantis, dažniausiai iš poliamido gaminamas termoizoliuojantis intarpas - termotiltas, kurio tikslas nutraukti šilumos perdavimą iš patalpos lauko į vidų, taip maksimaliai pagerinant visos sistemos termoizoliacines savybes.

Tai, kad aliuminio sistemos yra šaltos ir netinkamos privataus namo langų bei durų angų apstiklinimui - jau praeities mitas, nes pačios naujausios ir pažangiausios šiltų aliuminio profilių sistemos tinka net ir pasyvaus namo statyboms ir turi tai patvirtinančius Vokietijos „Passive House“ instituto sertifikatus.

Dar vienas šiltų aliuminio sistemų, lyginant su plastiko ar medienos konstrukcijomis, privalumas - dėl tvirtesnės medžiagos galimas mažesnis rėmo plotis, kas itin svarbu mažų langų angų pastato savininkams, nes sumažinant konstrukcijos profilio plotą padidėja stiklo plokštuma, taip padidėjant ir patenkančios šviesos srautui.


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti aliuminio langų kainas, pasinaudokite šia langų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU