Langų sistemos
Slider

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Slider

Aliuminio langai

Aliuminio langaiLaikinai negaminama. Aliuminis statybose naudojamas dažnai: durims, langams ir t.t. Jau šimtmečius naudojamas jis įrodė savo kokybę ir ilgaamžiškumą. Statybų neįmanoma įsivaizduoti be aliumininių konstrukcijų. Esamos sistemos nuolat tobulinamos ir kartu kuriamos naujos. Aliuminio langai nepraranda savybių, yra patvarūs ir ilgaamžiai, todėl šiuolaikinėje statyboje tai - patikima investicija visam gyvenimui.

 

Aliuminio langaiŠiuolaikinės statybos tendencijos reikalauja įvairių funkcijų aliuminių profilių langams bei durims. Populiarinant santykinai vis didesnius stiklo plotus atsiranda poreikis naudoti vis kitas medžiagas ir medžiagų sistemas. Labai populiari stiklo fasado sistema energingai skverbiasi ir į individualių namų statybą. Norimiems gaminiams atlikti nebe užtenka standartinių pigesnių ar brangesnių plastiko profilių, arba tų profilių naudojimas išlaikant priklausomas statikos normas darosi neracionalus.

 

Aliuminio langaiDarant didesnius stiklo gaminius arba žiemos sodus, gamyba nenumaldomai krypsta į aliuminio profilių pusę. Šie profiliai įgalina atlikti gana sudėtingus gaminius be papildomų standinančių profilių ir elementų. Lygiai taip pat šių profilių panaudojimą apsprendžia ir vartojimo intensyvumas. Pakankamai intensyvaus varstymo stabilias įėjimo duris galima pagaminti iš aliuminio profilių. Sudėtinga siūlomų profilių įvairovė leidžia plačiai pasireikšti fantazijai.

 

Aliuminio langaiAliuminio langai išsiskiria puikiu dizainu ir prestižiškumu, dideliu stabilumu ir yra labai lgaamžiai. Šie langai gali tarnauti esant plačiam aplinkos temperatūrų intervalui, yra ekologiški, priklauso nedegių medžiagų klasei, pritaikomi įvairiausiose statybos srityse ir išsiskiria labai plačia spalvų palete. Gaminiai nereikalauja kasdieninės priežiūros ir jų visai nereikia dažyti.

 

Aliuminio langaiPagal panaudojimą profiliai skirstomi į šiltus (skirtus išorės gaminiams) ir šaltus (skirtus vidaus gaminiams). Vidaus gaminiams priskiriamos įvairios pertvaros, vitrinos vidaus durys ir kiti panašūs gaminiai. Išoriniams gaminiams priskiriami visi gaminiai skirti atlikti atitvaro tarp pastato vidaus ir išorės funkcijai. Tai fasadai, durys, aliuminio langai, žiemos sodai, vitrinos ir kitos panašios konstrukcijos. Anksčiau paplitusi nuomonė, esą aliuminis nepasižymi geromis šilumos izoliavimo savybėmis, ant jo kaupiasi drėgmės lašeliai, seniai paneigta. Naudojant izoliaciniais plastiko intarpais termiškai atskirtus aliuminio profilius, aliuminio sistemos nė kiek nenusileidžia sistemoms, kuriose naudojamos kitos medžiagos.

 

ALIUMINIO LANGAIAliuminio langaiVisi aliuminio langai ir aliuminio profilių gaminiai gali būti bet kokios norimos spalvos. Galimi keli aliuminio profilių padengimo būdai. Tai anodavimas ir dažymas milteliniu būdu. Anodavimas - elektrocheminis metodas, kurio metu teigiamai įkrautas aliuminio gaminys (pavyzdžiui aliuminio profilis) panardinamas į rūgščią elektrolito terpę. Panardinto gaminio paviršius kontaktuoja su elektrolito tirpalų ir vyksta cheminė reakcija, kurios rezultatas apsauginis aliuminio oksido paviršiaus sluoksnis. Susidariusi bespalvė apsauginė plėvelė yra puiki paviršiaus apsauga. Miltelinis paviršiaus dažymas – metodas, kurio metu tarp dažų purkštuvo purkštukų ir dažomo paviršiaus susidaro elektros laukas. Suslėgtos ir turinčios krūvį dažų dalelės, skirtingo poliškumo dėka pritraukiamos ant dažomo paviršiaus. Vėliau padengtas paviršius prie 160-200 0C temperatūros yra sukietinamas ir po ataušinimo tampa lygus ir atsparus. Šiuo metodu galima gauti įvairių atspalvių paviršius pagal RAL spalvų paletę.

 

ALIUMINIO LANGAIYpatingų privalumų aliuminis teikia dėl savo optinių savybių: kadangi jis atitinka aukštus statikai keliamus reikalavimus, iš jo galima gaminti siaurų profilių sistemas, kurios leidžia šviesai maksimaliai patekti į pastato vidų. Jei pas jus bus aliuminio langai, tai juos galėsite nepaprastai lengvai varstyti, be to, jie ypač patogūs automatizavimo požiūriu.

 

Aliuminis puikiausiai tinka užtikrinti ir Jūsų turto saugumą. Aukščiausiems saugumo poreikiams užtikrinti naudojami padidinto atsparumo įsilaužimui klasės apkaustai, neperšaunamos bei sprogimo galią slopinančios, gaisro plitimą stabdančios sistemos, kurios derinamos su atitinkamomis apkaustų sistemomis ir stiklu.


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti aliuminio langų kainas, pasinaudokite šia langų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU