Langų sistemos
Slider

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Labai geros plastikinių ir
medinių langų kainos

Slider

Aliuminio durys

Aliuminio durysJeigu nusprendėte įsigyti namų duris iš aliuminio, tuomet iš tikrųjų galėsite džiaugtis aukštos kokybės produktu. Aliuminio durys, gaminiai iš šios sistemos padeda pasiekti geriausių rezultatų ne tik funkcijos požiūriu, bet ir beribėmis dizaino galimybėmis.

Energija

Aliuminio durysOptimalias aliuminio durų profilių sistemų termoizoliacines savybes užtikrina didelio tūrio kelių kamerų profiliai. Terminį atskyrimą užtikrinantys izoliaciniai tilteliai kartu su specialiais putplasčio įdėklais ir integruotais sandarinimo elementais dar labiau pagerina termoizoliacines produkto savybes. Termoizoliaciniai užpildai dar geriau užtikrina subalansuotą energijos apykaitą. Kai taupote energiją, - kartu taupote ir pinigus, ir tuomet jaučiatės saugesni.

Saugumas

Aliuminio durysSvarbiausia aliuminio durų savybė - didelis jų medžiagų stabilumas. Dėl šios savybės aliuminio durys geriau apsaugo nuo įsilaužimo. Dar labiau įsilaužėlių "gyvenimą" apsunkinsite, naudodami specialius įsilaužti trukdančius apkaustus. Visai nesvarbu, kokius reikalavimus namų saugumui keliate Jūs: savaime užsifiksuojantis automatinis užraktas, ypatingos formos rankena ir saugus profilinis cilindras - tai tik keli elementai, naudojami visuose mūsų aliuminio duryse.

 

Komfortas

Aliuminio durysAliuminis, kaip medžiaga atsparumo požiūriu - geriausias pasirinkimas. Dėl šios savybės aliuminio produktai yra nejautrūs klimatiniams veiksniams, dėl to jų sistemas labai lengva prižiūrėti, daug rečiau prireikia ir jų einamojo remonto darbų. Dinaminės jungties dėka apsisaugoma nuo durų varčios deformacijos svyruojant aplinkos temperatūroms, o tuo užtikrinama, kad duris butų lengva varstyti visą laiką. Dar daugiau patogumo suteiks papildomai instaliuoti elektriniai valdymo elementai.

Dizainas

Aliuminio durysYra daugybė galimų aliuminio namų durų dizaino variantų. Kadangi durys - labai svarbi bendros namo fasado išvaizdos dalis, tik aliuminio profilių durys suteikia tiek daug naujų galimybių dizaineriui ar architektui. Aliuminiui galima suteikti tiksliai pageidaujamą formą, todėl ši savybė puikiai leidžia realizuoti Jūsų individualias idėjas bei reikalavimus. Šiuo atveju idealiai dera sistemos dizainas ir jos funkcionalumas! Jūs galite rinktis visas spalvas iš RAL paletės spalvyno arba specialius Metallic paviršius. Taip pat- vieną iš efektams naudojamų skirtingo šiurkštumo lakų. Įdomių papildomų durų akcentų gali suteikti specialūs įvairių formų profiliai: „seno namo kontūras“ (AK) ar "minkštųjų linijų kontūras" (SL). Kartu yra ir didelis įvairaus dizaino durų užpildų pasirinkimas. Visa tai suteikia daugiau galimybių paversti savo namų duris pagrindiniu savo namo priekinės pusės akcentu.

Apkaustai

Aliuminio durysBe viso to gali būti naudojami ir paslėpti durų vyriai. Jų dėka durų atsidarymo pusėje nebematyti vaizdą gadinančios furnitūros, kas lauko durims suteikia dar geresnę išvaizdą. Kuo mažiau trikdančių objektų matyti, tuo labiau galima mėgautis dekoratyvinėmis detalėmis.


Jei ketinate įsigyti vieną iš šių gaminių arba tiesiog norite sužinoti aliuminio durų kainas, pasinaudokite šia durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Taip pat galite išsikviesti mūsų specialistą nemokamam matavimui. Dar per anksti matuotis? Ne bėda. Jums pageidaujant galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, elektroniniu paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik nurodysite pildydami iškvietimo formą. Esame tikri - taip Jūs galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.


Stipriausi Lietuvoje 2017
 
Gazelė 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2016
 
Stipriausi Lietuvoje 2015
 
Gazelė 2015
 
Gazelė 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2014
 
Stipriausi Lietuvoje 2013
 
Stipriausi Lietuvoje 2012
 
Stipriausi Lietuvoje 2011

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU